Angelina Jolie to dziś chyba najbaczniej obserwowana gwiazda na świecie. Po tym, jak pod koniec 2016 roku Jolie nagle ogłosiła, że rozwodzi się z Bradem Pittem po ledwie dwóch latach małżeństwa (!), paparazzi nie spuszczają jej z oka. A i ona specjalnie się przed nimi nie kryje. Angelina pozowała fotoreporterom m.in. w Kambodży, gdzie promowała swój film dokumentalny, uśmiechała się też na lotnisku w Los Angeles, gdzie pojawiła się razem z szóstką dzieci. Jolie nie stroniła od kamer także w Europie, gdzie występowała przed liczną publicznością jako Ambasadorka Dobrej Woli UNHCR. Tymczasem Brad Pitt zdecydowanie lepiej ukrywa się przed ciekawskimi - zaszył się w swojej pracowni architektonicznej w Los Angeles. Jednak gdy ostatnio wyszedł na chwilę na lunch, od razu dało się zauważyć, jak bardzo stracił na wadze. Mówi się, że Pitt wychudł, bo zmaga się nie tylko ze stresem, ale i z ciężką chorobą... Na razie rzecznik aktora nie odniósł się do plotek. Za to PR-owiec Angeliny Jolie za chwilę będzie miał ręce pełne roboty, bo w amerykańskich mediach aż huczy! A chodzi o nowy romans Angeliny Jolie z... byłym mężem! I wcale nie mamy na myśli Billy'ego Boba Thorntona.

Jak podają zagraniczne serwisy, Angelina Jolie (41) zaczęła się ponownie spotykać z Johnnym Lee Millerem (44). Angelina i Johnny byli małżeństwem w latach 1996-1999. Miller był pierwszym mężem Jolie (po nim aktorka wyszła jeszcze za Billy'ego Boba Thorntona i potem za Brada Pitta). Para poznała się na planie filmu "Hakerzy". Gdy się pobierali, to Johnny Lee Miller był bardziej znany niż Angelina, a wszystko za sprawą sukcesu kontrowersyjnego filmu "Trainspotting", w którym wystąpił m.in. obok Ewana McGregora. Kariera Jolie wtedy dopiero nabierała rozpędu. Choć ich małżeństwo przetrwało tylko niepełne 3 lata, to Angelina i Johnny pozostali bliskimi przyjaciółmi. A ostatnio nawet bardzo bliskimi - paparazzi przyłapali niedawno Angelinę Jolie w Londynie. Wraz z synem, Maddoxem, zwiedzała pałac Buckingham. Jednak prawdziwym powodem jej wizyty w Wielkiej Brytanii miała być podobno... randka z Johnnym Lee Millerem. Rzekomo jedna z wielu.

Jak donosi informator serwisu RadarOnline, Johnny Lee Miller i Angelina Jolie mają dziś ze sobą lepszy kontakt niż kiedykolwiek. I nie byłoby w tym nic niestosownego, gdyby nie fakt, że... Miller od prawie 10 lat jest mężem aktorki i modelki Michele Hicks. Ciekawe, co ona myśli o jego odświeżonej znajomości z Jolie. Pamiętamy przecież, jak dla Jennifer Aniston skończyło się spotkanie Brada Pitta z Angeliną...

ZOBACZCIE, JAK ANGELINA JOLIE I JOHNNY LEE MILLER PREZENTOWALI SIĘ JAKO PARA W NASZEJ GALERII>>