Okładka jednego z ostatnich wydań amerykańskiego tabloidu naprawdę szokuje.Magazyn "National Enquirer" donosi, że u Angeliny Jolie doszło do nawrotu choroby nowotworowej.

Gwiazda wygląda na niej naprawdę tragicznie! Wizerunkowi wychudzonej gwiazdy towarzyszy krzyczący tytuł: "37 kilogramów! Angie umiera!"

Magazyn donosi, że Jolie powoli umiera z powodu anoreksji i choroby nowotworowej. Gazeta oparła informacje na źródle, którym są anonimowi informatorzy, którzy podobno martwią się zdrowiem aktorki. Co więcej, dziennikarze tabloidu alarmują, że ciało Jolie wyniszcza zaawansowana anoreksja, która doprowadza ją na skraj wyczerpania. Według doniesień, gwiazda waży zaledwie 37 kilo!

Stan zdrowotny Angeliny Jolie skomentował portal "GossipCop", który zajmuje się weryfikowaniem plotek

"Historia o umierającej Jolie jest w stu procentach nieprawdziwa. Potwierdzona osoba z otoczenia aktorki oznajmiła, że wymyślanie takich sensacyjnych artykułów jest po prostu niestosowne i obrzydliwe" - czytamy na stronach portalu.

Portal tłumaczy, że Angelina nigdy nie chorowała na raka, a jedynie znajduje się w grupie wysokiego ryzyka, co skłoniło ją w 2013 roku do wykonania zabiegu podwójnej mastektomii.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Angelina Jolie i Brad Pitt - Po 10 latach znowu razem na ekranie!