Angelina Jolie jest stałym gościem tegorocznych nagród filmowych, a wszystko przez film "First They Killed My Father", który wyreżyserowała i do którego napisała scenariusz. Paradokument, opowiadający o ludobójstwie w Kambodży, został nominowany do wielu nagród, w tym do Złotych Globów. Ostatnio Jolie gościła zaś na gali Critic's Choice Awards. Pozowała fotoreporterom solo oraz w duecie z Kambodżanką Loung Ung. To właśnie autobiograficzna książka Ung posłużyła Angelinie za inspirację do stworzenia filmu. Jolie na Critic's Choice Awards 2018 wyglądała promiennie i naprawdę pięknie. W końcu wydawała się zdrowa i pełna energii. Czyżby Angelina przytyła? Jej kościste ramiona i bardzo chude nogi co prawda wciąż rzucają się w oczy, ale i tak Jolie zdaje się ważyć więcej niż pół roku temu. A przypomnijmy, że waga Angeliny ledwie dobijała do 35 kilogramów! Przyczyną gwałtownego schudnięcia miał być silny stres, jakiego gwiazda doświadczyła, rozstając się z Bradem Pittem, ojcem trójki z szóstki jej dzieci. Jednak na gali Critics' Choice Awards Angelina naprawdę zachwyciła! Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia w naszej GALERII.

Angelina Jolie na Critics' Choice Awards 2018 wystąpiła w białej sukience marki Ralph & Russo z luksusowej linii Haute Couture. Angelina w bieli to zaskoczenie, bo ostatnio niemal bez przerwy, i na czerwonym dywanie, i na co dzień, nosiła czerń. Na Złotych Globach Jolie miała na sobie elegancką czarną suknię z rękawami zdobionymi piórami marki Versace. Tymczasem na Ralph & Russo połączyła biel z czerwienią na ustach i błyskiem wspaniałej diamentowej biżuterii. Wykończeniem luksusowej stylizacji Jolie były jasne zamszowe szpilki od Stuarta Weitzmana. Nie sądzicie, że Angelina wygląda naprawdę dobrze? Trzymamy kciuki, by teraz z jej zdrowiem i samopoczuciem było już tylko lepiej!

ANGELINA JOLIE NA CRITICS' CHOICE AWARDS 2018 - ZDJĘCIA>>

Niestety, film w reżyserii Angeliny Jolie nie zdobył w czwartek nagrody, nie otrzymał też Złotego Globu w minioną niedzielę. Film można już obejrzeć na platformie Netflix. Jednak więcej niż o nowym reżyserskim wyzwaniu Jolie mówi się ostatnio... o jej obecności na jednej imprezie z Jennifer Aniston. Była i obecna (bo Angelina wciąż nie rozwiodła się z Bradem Pittem) siedziały tylko trzy stoliki od siebie na gali wręczenia Złotych Globów. Czy obyło się bez konfliktów? Sprawdźcie tutaj>>