Angelina Jolie (44) nareszcie wróciła do siebie. Aktorka ma za sobą kilka trudnych lat - najpierw przeszła podwójną mastektomię, gdyż stwierdzono u niej mutację w genie BRCA1. Po poddaniu się operacji (a następnie rekonstrukcji) piersi ryzyko zachorowania na raka piersi spadło u Jolie z 87% do 5%. Gwiazda podkreślała, że ta decyzja nie była łatwa, ale była absolutnie konieczna. Niestety, niosła ze sobą rozmaite powikłania. Angelina przeszła m.in. przedwczesną menopauzę, a z powodu zaburzeń hormonalnych zmagała się z wieloma dolegliwościami. Dodatkowo, rozstała się z mężem i ojcem swoich dzieci Bradem Pittem, z którym przez ponad 10 lat tworzyła rodzinę. Dojście do siebie zajęło Jolie trzy lata, ale widać, że gwiazda w końcu jest na dobrej drodze. Uśmiecha się, znów jest aktywna zawodowo, coraz częściej pojawia się na czerwonym dywanie, no i wygląda wspaniale! Obecnie Angelina Jolie promuje film "Maleficent 2: Mistress of Evil" i z tej okazji dostarcza nam wielu zachwytów. A wszystko przez fe-no-me-nal-ne kreacje, w jakich pozuje na czerwonym dywanie.

Angelina Jolie promuje "Maleficent 2"

Angelina Jolie na każdym pokazie galowym "Maleficent 2" prezentuje się spektakularnie. Jej suknie są przemyślane w najmniejszych detalach i idealnie korespondują ze stylem filmu Disneya. Tu nie ma mowy o skromności i minimalizmie. Jest totalnie! Angelina najczęściej wybiera widowiskowe kreacje z kolekcji Haute Couture marek Ralph & Russo i Versace. Przypomnijmy, że to właśnie dom mody Versace odpowiadał za oryginalną suknię ślubną Angeliny.

Angelina Jolie na czerwonym dywanie

Angelina Jolie zachwyciła wszystkich, pojawiając się na premierze "Maleficent 2" we wspaniałej czarnej sukni Atelier Versace, wyglądającej na utkaną z czarnej lawy i dopełnionej drapieżnym akcentem w postaci kryształowej broszki-skorpiona. W kolejnej czarnej długiej sukience Versace gwiazda pojawiła się na premierze drugiej części "Czarownicy" (polski tytuł filmu) w Rzymie. Tym razem suknia bardzo podkreśliła biust Angeliny. Ale najbardziej swoją stylizacją gwiazda zaskoczyła w Tokio. Swoją ulubioną czerń Jolie zastąpiła srebrem i cekinami. Suknia, nawiązująca do lat 20., to coś, w czym jeszcze nigdy nie widzieliśmy Angeliny. Widać było, że aktorka czuła się w niej fantastycznie.

Angelina Jolie z dziećmi na premierze "Maleficent 2"

Angelina Jolie na żadnej ze światowych premier "Maleficent 2" nie była sama. Towarzyszyły jej dzieci. Prawie zawsze u jej boku była najstarsza córka, Zahara, często również 13-letnia Shiloh. W Tokio do Angeliny dołączył syn Maddox, który niedawno rozpoczął studia w Korei Południowej. Da się zauważyc, że towarzystwo dzieci na czerwonym dywanie relaksuje i uspokaja aktorkę. Z gromadka u boku czuje sie pewna siebie i szczęśliwa - widać to na każdym zdjęciu, jakie znajdziecie w naszej GALERII. Najnowsze pochodzą z Londynu, gdzie w środę odbył się galowy pokaz "Maleficent". Jolie znów zachwyciłą, tym razem w sukni z górą niczym zbroja i opływającym dołem marki Ralph & Russo.