Angelina Jolie (44) poleciała do Paryża, by nakręcić nową reklamę perfum marki Guerlain. Od kilku lat aktorka jest jej twarzą. W Paryżu Jolie spotkała się m.in. ze swoją matką chrzestną, francusko-szkocką aktorką i ikoną stylu Jacqueline Bisset (74). Angelina jest równo 30 lat młodsza od swojej chrzestnej. Bisset była bliską przyjaciółką matki Jolie, Marcheline Bertrand, i kilka lat temu skarżyła się, że rzadko widuje Angie. Najwyraźniej hollywoodzka gwiazda postanowiła to zmienić. Przypomnijmy, że Angelina Jolie jest wielką miłośniczką francuskiej kultury. Jej dzieci uczą się języka francuskiego od najmłodszych lat, mają też francuskojęzyczne opiekunki, a sama Jolie kupiła willę na południu Francji, w której wzięła ślub z Bradem Pittem. Teraz, ze względu na kontrakt z Guerlain, gwiazda może częściej bywać we Francji. Niestety, to nie nowa kampania beauty Angeliny, ale jej szczupła sylwetka stała się tematem numer jeden europejskiej prasy. Czy rzeczywiście Angelina wygląda niezdrowo i, jak sugerują media, jest nadmiernie wychudzona?

Chude ramiona Angeliny Jolie - znak choroby?

Angelina Jolie przez wiele lat zmagała się z zaburzeniami odżywiania, a także ze skutkami przewlekłego stresu. Dolegliwości nasiliły się po tym, gdy stwierdzono, że aktorka jest nosicielką zmutowanego genu BRCA1, który zwiększa prawdopodobieństwo zachorowania na raka piersi lub jajnika (właśnie na tę chorobę zmarła matka aktorki). W tym czasie Angelina drastycznie straciła na wadze. W powrocie do formy nie pomógł też medialny rozwód z Bradem Pittem. Wydaje się jednak, że w końcu gwiazda wraca i do zdrowia, i do pracy (niedługo premiera "Maleficent 2"). Tylko te bardzo szczupłe ramiona sugerują, że jeszcze nie do końca odzyskała siły...

Pokazują to zwłaszcza nowe zdjęcia Angeliny Jolie z Paryża, na których widzimy jej dziwnie długie i naprawdę bardzo szczupłe ręce. Jednak aktorka zdawała się być w dobrym humorze, zwłaszcza później, gdy opuszczała paryski hotel wraz ze swoją chrzestną. Czy więc rzeczywiście coś jest na rzeczy, czy też media po prostu czepiają się Angeliny? Zobacz zdjęcia w naszej GALERII.

Tymczasem ostatnio pojawiły się plotki, że Angelina Jolie i Keanu Reeves mają się ku sobie. Aktorka jest nim podobno zauroczona, a przyjaciołom wyznała, że od dawna chciała go poznać. To, że jest już gotowa na nowy związek, ma być dowodem na to, że w życiu Jolie w końcu zapanował lepszy czas. Mamy nadzieję, że to prawda!

ZOBACZ TEŻ: Biologiczna córka Angeliny Jolie i Brada Pitta skończyła 13 lat. Zobacz, jak dziś wygląda!