Angelina Jolie waży 34 kilo, ma anoreksję i umiera - krzyczą nagłówki zagranicznej prasy. A towarzyszą im wstrząsające zdjęcia, na których Jolie naprawdę wygląda niezdrowo. "Sama skóra i kości" - czytamy. Star Magazine donosi też, że "Angelina jest emocjonalnym i fizycznym wrakiem, jest całkowicie wycieńczona i doszła do kresu". Już wielokrotnie tabloidy informowały, że stan zdrowia Angeliny Jolie się pogorszył, a jej waga drastycznie spadła. Jednak warto pamiętać, że Jolie zawsze była szczupła, a do tego ma wzrost modelki, przez co wydaje się być jeszcze chudsza niż w rzeczywistości. Prawdą jest jednak, że żyły na dłoniach i przedramionach, a także kosci obojczyków Angeliny bardzo rzucają się w oczy, dlatego gwiazda często ubiera się "na cebulkę" oraz nosi kreacje z peleryną, długim lub półdługim rękawem, a także z elementami przezroczystości i koronek, tak by ukryć wystające kości. Jednak na twarzy Angelina wygląda zdrowo i ostatnio coraz częściej się uśmiecha. Czy więc prawdą jest, że Angelina Jolie waży tylko 34 kilo i cierpi na anoreksję? Zobacz nowe zdjęcia gwiazdy w naszej GALERII.

Angelina Jolie podobno źle znosi walkę w sądzie o prawa rodzicielskie do sześciorga dzieci. Jolie i Pitt są rodzicami biologicznymi dwojga z nich: Shiloh, Vivienne i Knoxa, adoptowali także Paxa z Wietnamu oraz Zaharę z Afryki. Brad Pitt po związaniu się z Angeliną został też ojcem jej pierwszego adoptowanego syna - Maddoxa z Kambodży. Teraz para, która we wrześniu 2016 ogłosiła, że się rozwodzi, walczy o wyłączną opiekę nad dziećmi. Podobno batalia o szóstkę dzieci wykańcza psychicznie i fizycznie Angelinę Jolie. Gwiazda jest tak zdeterminowana, by przejąć pełnię praw rodzicielskich, że atakuje Brada Pitta w każdy możliwy sposób. Zarzuciła mu już nadużywanie alkoholu i marihuany, a ostatnio Jolie stwierdziła także, że Pitt nie płaci wystarczających alimentów na dzieci. Aktor broni się przed zarzutami byłej małżonki i jak na razie udało mu się utrzymać media i środowisko filmowe po swojej stronie. Pitt mimo walki z Jolie wciąż jest aktywny zawodowo - obecnie pracuje na planie nowego filmu Quentina Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood", w którym gra m.in. Polak - Rafał Zawierucha.

Angelina Jolie angażuje się ostatnio głównie w działalność charytatywną. Poza tym część wakacji spędziła na planie drugiej części hitu "Maleficent", m.in. z Elle Fanning, Juno Temple i Michelle Pfeiffer. Premiera filmu zaplanowana jest dopiero na 2020 rok. Jolie bardzo rzadko bierze udział w dużych wydarzeniach medialnych - ominęła główne festiwale filmowe oraz ważniejsze premiery, ale za to gościła na gali BAFTAw Londynie oraz na gali wręczenia Złotych Globów. Za to na Oscarach jej zabrakło.