Angelina Jolie dla wielu fanów jest ikoną macierzyństwa. Gwiazda urodziła troje dzieci i troje adoptowała. Okazuje się, że tak naprawdę nigdy nie chciała mieć dzieci!

Aktorka nieustannie angażuje się w akcje charytatywne pomagające najmłodszym. Założyła fundacje, które wspierają edukację dzieci z najuboższych krajów świata, razem z mężem przekazuje ogromne sumy na wspieranie obozów uchodźców. Angelina Jolie przyznała jednak, że nigdy nie marzyła o wielkiej rodzinie.

W najnowszym wywiadzie Angelina Jolie przyznała, że przygotowując się do roli w adaptacji słynnej gry Tomb Raider była skupiona tylko na sobie i zajęta sławą. Dopiero wyjazd do Kambodży i konfrontacja z porażającą biedą sprawiły, że zmieniło się całe jej życie.

Kiedy pierwszy raz poleciałam do Kambodży, zmieniło się całe moje spojrzenie na świat. Zdałam sobie sprawę, że jest tak wiele rzeczy, których nikt nie nauczył mnie w szkole.Zrozumiałam, że jest tak wiele rzeczy w życiu, które muszę zrozumieć, że poczułam się nic nie znacząca osobą. Poczułam pustkę. Ta podróż uruchomiła we mnie potrzebę poszukiwania wiedzy. Nigdy nie chciałam mieć dzieci. Nigdy nie chciałam być w ciąży. Nigdy nie opiekowałam się dziećmi. Nigdy nie myślałam o sobie samej jako o matce. Nagle jednak stało się dla mnie zupełnie oczywiste, że mój syn jest w tym kraju i czeka na mnie - powiedziała Angelina Jolie.

 Dziś, Angelina Jolie jest szczęśliwą matką sześciorga dzieci! Czy gwiazda zamierza jeszcze powiększać rodzinę?

 

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: ANGELINA JOLIE I BRAD PITTSpędzili Sylwestra w luksusowej willi w Tajlandii! [FOTO]