Angelina Jolie wychodzi za mąż po raz czwarty - ogłosił tabloid "In Touch". Czy rzeczywiście szykuje się czwarty ślub Angeliny? A jeśli tak, to z kim? I gdzie? Oraz kiedy? "In Touch" ma odpowiedź na wszystko. Według tego, co można przeczytać w nowym numerze tygodnika, Angelina Jolie (41) wychodzi za mąż za brytyjskiego milionera i filantropa, a czwarty ślub aktorki odbędzie się w Kambodży. Ile w tym prawdy? Okazuje się, że coś rzeczywiście jest na rzeczy, ale informacji o ślubie ani Angelina, ani jej menedżer, ani rzekomy pan młody, jak na razie nie potwierdzili. Nie ma też żadnych zdjęć gwiazdy z nowym partnerem (tabloid nie podaje jego imienia i nazwiska). Natomiast w Internecie i agencjach reporterskich pojawiło się sporo nowych zdjęć Angeliny Jolie z Londynu. Amerykańska aktorka i reżyserka lata tam ostatnio częściej niż kiedykolwiek. Czy właśnie po to, by spotkać się z nowym ukochanym, żeby omówić szczegóły ślubu...?

Według "In Touch" Angelina Jolie wychodzi za mąż ledwie osiem miesięcy po głośnym rozstaniu z Bradem Pittem. Przypomnijmy, że Jolie i Pitt wzięli ślub w sierpniu 2014 roku w swojej posiadłości we Francji. Brad i Angelina byli parą od 2005 roku, ale dopiero po 9 latach związku zdecydowali się na ślub. Niestety, pod koniec 2016 roku gruchnęła sensacyjna wiadomość: to koniec Brangeliny, Jolie i Pitt rozstali się. Para ogłosiła, że się rozwodzi, ledwie dwa lata po ślubie. Od tego momentu media rozpoczęły spekulacje na temat tego, z kim Brad zdradzał Angelinę oraz z kim Angelina zdradzała Brada. Żadne plotki się jednak nie potwierdziły. Później Angelinę zaczęto łączyć z kolejnymi mężczyznami. Pojawiły się nawet doniesienia, że Jolie wróciła do pierwszego męża, aktora Johnny'ego Lee Millera, a później, że związała się ze swoim ochroniarzem. Znowu - żadne z tych doniesień nie miało nic wspólnego z prawdą. Plotkowano też, że Brad Pitt ma romans z Marion Cotillard, z którą zagrał w dramacie "Sprzymierzeni", lub z Seleną Gomez lub z Kate Hudson. Pitt uciął wszystkie plotki, udzielając mocnego wywiadu magazynowi "GQ". Pitt przyznał się w nim do problemów z alkoholem i wyznał, że chodzi do terapeuty oraz na spotkania AA. A więc media dały mu spokój, skupiając się na Angelinie Jolie.

Zgodnie z artykułem w "InTouch", Angelina Jolie zakochała się w czterdziestokilkuletnim brytyjskim milionerze znanym z działalności filantropijnej. Podobno mężczyzna, którego tożsamości tygodnik nie podaje, to bliski przyjaciel rodziny. Podobno Angelina miałaby go poślubić od razu po tym, gdy jej rozwód z Bradem Pittem zostanie sfinalizowany. Ślub Angeliny i brytyjskiego milionera rzekomo odbyłby się w Kambodży, czyli kraju, który Jolie nazywa swoim miejscem na ziemi i w którym ostatnio promowała swój najnowszy film "First They Killed my Father" zrealizowany dla Netflixa. Serwis Gossipcop, dementujący nieprawdziwe informacje ukazujące się w mediach na temat największych gwiazd, uznał artykuł w "In Touch" za "stek bzdur wyssanych z palca". A jak jest naprawdę...?

Da się zauważyć, że Angelina Jolie wygląda ostatnio lepiej. Czyżby przybrała na wadze? Podobno Angelinie groziła śmierć, gdyż była tak wyczerpana i wychudzona. Gwiazda łapała wszystkie infekcje, nie miała żadnej odporności. Angelinie miało pomóc eksperymentalne leczenie, jakiemu poddała się w Szwajcarii. To właśnie dzięki terapii wykorzystującej komórki z łożyska owcy (!) Jolie miała znów stanąć na nogi. A może przyczyniła się do tego nowa miłość?