Angelina Jolie 12 lipca 2008 roku po raz drugi została biologiczną mamą. To był jej drugi naturalny poród - Angelina urodziła we Francji bliźniaki, Vivianne i Knoxa. Wcześniej Angelina Jolie i Brad Pitt adoptowali wspólnie dwoje dzieci: Zaharę z Etiopii i Paxa z Wietnamu, a w 2006 roku na świat przyszło pierwsze biologiczne dziecko pary - córka Shiloh. Natomiast swoje pierwsze dziecko Jolie adoptowała już w 2002 roku. Jej najstarszy syn Maddox przyleciał do USA z Kambodży. Aktorka adoptowała chłopca tuż po tym, jak rozstała się ze swoim drugim mężem, Billym Bobem Thorntonem. Później, gdy Angelina związała się z Bradem Pittem, wszystkie adoptowane i biologiczne dzieci dostały nazwisko Jolie-Pitt. Tak jest do dziś, mimo że Jolie i Pitt się rozwodzą. Niestety, stosunki między małżonkami wciąż są napięte. Brada Pitta zabrakło nawet na 9 urodzinach bliźniaków Vivianne i Knoxa, które Angelina wyprawiła im w Disneylandzie w Kalifornii. Dlaczego Angelina nie zaprosiła Brada...?

Dokładnie 12 lipca Angelina Jolie(42) zabrała swoje dzieci do Disneylandu. Choć było to święta najmłodszych z gromadki, Vivienne i Knoxa, to towarzyszyli im także bracia Maddox i Pax oraz siostry Shiloh oraz Zahara. Wszyscy bawili się doskonale na karuzelach, kolejkach i w basenach. Angelina nie próżnowała - brała udział we wszystkich przejażdżkach i zabawach oraz innych atrakcjach oferowanych przez park rozrywki. Jednak sama nie sprostałaby takiej pokaźnej gromadce, dlatego do Disneylandu zabrała też nianie swoich dzieci. Ale Brada Pitta zabrakło. Jak wiadomo, Angelina raczej nie ułatwia Bradowi widzeń z dziećmi, choć podobno udało jej się dojść z mężem do względnego porozumienia. Przypomnijmy, że w swoim ostatnim wywiadzieBrad Pitt wyznał, że jest uzależniony od marihuany i nadużywa alkoholu. Relacje między (wkrótce już byłymi) małżonkami nie są na tyle dobre, by Angelina zaprosiła Brada do wspólnego świętowania urodzin bliźniąt... Nie wiadomo, jak Brad Pitt spędził dzień urodzin swoich dzieci. Prawdopodobnie nie było go tego dnia w Los Angeles.

Na Twitterze pojawiło się wiele wpisów fanów Angeliny Jolie, którzy ekscytowali się, że widzieli aktorkę i jej wszystkie dzieci na żywo. Otóż Angelina przyszła z dziećmi do Disneylandu w normalny dzień, jako jedna z wielu gości, nie oczekiwała specjalnego traktowania, ani zamknięcia parku rozrywki tylko dla niej. Angelinie nie towarzyszyli ochroniarze. Aktorka wyglądała bardzo zwyczajnie, jej dzieci również niespecjalnie wyróżniały się z tłumu. Ot, zwykła rodzina w Disneylandzie. Zazdrościmy takiego spotkania!

Zobacz zdjęcia Angeliny Jolie z dziećmi w Disneylandzie w GALERII>>