Ania Deko swoją przygodę z programem "The Voice of Poland" 9 rozpoczęła najlepiej, jak to tylko możliwe. Podczas przesłuchania swoje fotele odwrócili wszyscy 4 trenerzy. Uczestniczka przekonała jurorów do siebie niezwykle emocjonalnym wykonaniem przeboju "Chandelier", który w oryginale wykonuje australijska wokalistka Sia. To jednak nie jest jej pierwszy raz w talent show - możecie ją kojarzyć z 4. edycji "The Voice of Poland". Wtedy jednak nie odwrócił się ani jeden fotel. Ania Deko próbowała też wcześniej swoich sił m.in. w "X Factor", "Bitwie na głosy" i "Must be the music".

Kim jest Ania Deko?

Ania Deko pochodzi z Nysy. Ma 26 lat. Poza śpiewaniem kocha też m.in. żeglarstwo. Niewiele osób wie, że ta początkująca piosenkarka jest absolwentką Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu.

Ania Deko nie jest debiutantką ani amatorką. Na swoim koncie ma współpracę z Beatą Kozidrak i zespołem Bajm. Wydała też parę singli, w tym ostatni "Zapomnij", do którego teledysk możecie obejrzeć poniżej.

Wyjątkowym głosem Ani Deko szczególnie zachwyceni byli na samym początku Patrycja Markowska i Michał Szpak. Ostatecznie, Ania dołączyła do drużyny Grzegorza Hyżego. Dotarła do samego finału 9. edycji "The Voice of Poland".

Zdjęcia Ani Deko znajdziecie w naszej GALERII >>