Ania i Robert Lewandowscy po raz kolejny wybrali się w dalekie, ciepłe i nieco egzotyczne miejsce. Jeszcze na początku tygodnia para spędzała czas po Mundialu 2018 w Warszawie, jednak już od środy Ania i Lewy bawią na niebiańskiej plaży na Mykonos – jednej z najpiękniejszych i najpopularniejszych wśród turystów wysp Grecji. Ania i Robert, jak na topowe polskie gwiazdy przystało, spędzają tam czas z niemniej sławnymi w swoich krajach sportowcami i modelkami. Ania pokazała ostatnio na swoim Instagramie zdjęcie ze słynną na cały świat brazylijską modelką Izabel Goulart, która na Mykonos bawi się ze swoim narzeczonym, bramkarzem drużyny Paris Saint Germain - Kevinem Trappem. Obecność pary na wyspie nie umknęła uwadze paparazzi, który nawet podczas wakacji śledzą niemal każdy ich krok! To jednak nie jedynie gwiazdy, w towarzystwie których odpoczywaj teraz Lewandowscy.

Z kim Ania i Robert Lewandowscy wypoczywają na Mykonos?

Na wyspie obecny jest także inny kolega Roberta Lewandowskiego. Chodzi o jego kompana z klubu Bayern Monachium, w którym na co dzień gra Robert - Manuela Neuera. Ten na Mykons także przyleciał z żoną, Niną. Mimo pięknych widoków i wakacyjnej atmosfery, piłkarze nie próżnują i codziennie odbywają swój regularny trening. Podobnie z resztą jak ich żony. Ania Lewandowska zdążyła dodać już na Instagramie kilka filmików z Mykonos, na których pokazie, jak dba o formę także na urlopie!

Jak zatem Ania i Robert Lewandowscy oraz ich przyjaciele odpoczywają i trenują podczas urlopu na Mykonos? Przekonajcie się zaglądając do naszej GORĄCEJ, WAKACYJNEJ GALERII --->