Jak się okazuje, agencja Stor9_ powstała zarówno z ich inicjatywy, jak i osób blisko z nimi współpracującymi, wśród których jest m.in. Aleksandra Dec, pełniąca funkcję menedżerki od organizacji eventów oraz Tomasz Zawiślak - obecnie Member of the Board w Stor9_. I to właśnie Zawiślak w rozmowie z portalem PRoto.pl wyjaśnił, na czym ma polegać misja agencji założonej przez Lewandowskich:

„Ania i Robert Lewandowscy dostrzegli potrzebę stworzenia firmy, która będzie zarządzała ich aktywnościami biznesowymi, tak by nie rozpraszały ich one w podstawowej działalności zawodowej (kariera sportowa Roberta oraz dieta, treningi i aktywność sportowa Anny). Stor9_ ma umożliwić partnerską i sprawną współpracę ze środowiskiem marketingowym czy mediami. Osoby tworzące tę organizację miały już okazję pracować dla Lewandowskich.”

Nowe przedsięwzięcie Ani i Roberta Lewandowskich to bynajmniej nie biznesowa świeżynka. Agencja rozpoczęła swoją działalność na początku 2017 roku i prócz promowania Ani i Roberta w mediach ma zajmować się także szeroko rozumianym konsultingiem, komunikacją i "produkcją contentu dedykowanego osobom publicznym".

POLECAMY: ANNA LEWANDOWSKA pokazała córkę. To zdjęcie wywołało burzę! Dlaczego?

Stor9_ uczestniczyło do tej pory w tworzeniu kilku kampanii reklamowych, w których występowali Anna i Robert. W swoim portfolio ma już współpracę z takimi markami jak Vistula, Gillette czy Huawei. Póki co zespół agencji dba tylko i wyłącznie o projekty dotyczące Lewandowskich, ale w przyszłości planuje współpracować także z innymi gwiazdami.

Ciekawe, do kogo jako pierwszych zostanie wysłana oferta agencji już wkrótce? Czyżby na liście ich potencjalncyh klientów byli już Marina i Wojtek Szczęśni…?