Anna i Robert Lewandowscy zostaną rodzicami już na początku tej wiosny. Wzięci i popularni sportowcy nie ukrywają, że tym samym spełni się ich największe marzenie. Od jesieni media rozpalają kolejne doniesienia dotyczące ciąży Lewandowskiej. Teraz pojawiła się nieoficjalna informacja, jak para nazwie córkę, której się spodziewa. To imię może Was nieźle zaskoczyć!

ZOBACZ: ANNA LEWANDOWSKA jej ciąża jest warta fortunę! Sprawdź, ile dokładnie

W wywiadzie, którego udzieliła ostatnio mamaRoberta Lewandowskiego, Iwona Lewandowska, wyjaśniła, że Ania na pewno świetnie sprawdzi się w roli mamy, jaka spadnie na nią już niedługo. Przyszła babcia dodała też, że nie ma dla niej znaczenia, czy na świecie pojawi się chłopiec czy dziewczynka:

Mam już wnuka, płeć dziecka nie ma dla mnie znaczenia. Najważniejsze, że będzie na pewno bardzo kochane. Mam nadzieję, że będzie też sportowcem!

Jakiś czas temu Ania Lewandowska zdradziła w jednym z komentarzy pod swoim wpisem na Instagramie, że oczekuje dziewczynki. Teraz w sieci pojawiła się też informacja o tym, jakie ma ona nosić imię.

HOT ODKRYCIE: MILENA LEWANDOWSKA - kim jest piękna siostra Roberta Lewandowskiego?

Jak nieoficjalnie dowiedział się portal Party.pl, Ania i Robert Lewandowscy swojej córce, która pojawi się na świecie późną wiosną,2 chcą dać na imię Klara!

Co oznacza to imię?

Klara to imię żeńskie pochodzenia łacińskiego. Wywodzi się od przymiotnika "clarus" oznaczającego "jasny", "jaśniejący", "sławny". Kobieta nosząca imię Klara jest bardzo dobrą gospodynią domową, gdyż nie ma dla niej rzeczy, z którą nie potrafiłaby się uporać na czas i ma duży zmysł praktyczny, a ponadto jest doskonale zorganizowana, dzięki czemu udaje jej się osiągać niemal wszystkie swoje zamierzenia i realizować najbardziej skomplikowane i trudne do wcielenia w życie plany.

POLECAMY: ANNA I ROBERT LEWANDOWSCY zainwestowali w portal o... ślubach. Zaskoczeni?

Przyznacie, że ten opis doskonale pasuje też do Ani Lewandowskiej?! Wygląda zatem na to, że córka odziedziczy po mamie sporo talentów! I zapewne także urodę.

A jak Wam się podoba imię Klara? Ładnie łączy się z nazwiskiem Lewandowska?

ZOBACZ TAKŻE: Nowe zdjęcia Anny Lewandowskiej w ciąży. Brzuszek już widoczny!