Ania i Robert Lewandowscy przylecieli do Warszawy, by wziąć udział w spotkaniu z dziennikarzami. Lewandowscy promowali szampony Head & Shoulders, a dokładnie dwie nowie linie produktu. Anna i Robert są ambasadorami tej marki. W końcu nie od dziś w prasie można się natknąć na reklamy z udziałem Lewandowskich, którzy reklamują kolejne produkty związane z pielęgnacją włosów. Podobnie było i tym razem. Ania i Robert namawiali do używania produktów z dwóch nowych linii kosmetycznych brandu. Największe wrażanie zrobiło jednak nie tyle ich wystąpienie na scenie, co ubiór. Oboje pojawili się w stylizacjach niemal w tym samym kolorze! Skąd taki wybór?

Ania i Robert Lewandowscy na konferencji Head & Shoulders

Ania Lewandowska wybrała tego dnia dla siebie dwuczęściowy garnitur w kolorze kobaltu z asymetryczną marynarką, mocno dopasowany do jej genialnej figury. Kropką nad i w tym zestawie były zaś czerwone szpilki na bardzo cienkim słupku. Robert Lewandowski, jak na prawdziwego dżentelmena przystało, założył klasyczny, ciemnogranatowy garnitur, który połączył z białym T-shirtem, sportowymi butami i drogim, eleganckim zegarkiem.

Lewandowscy nieprzypadkowo wybrali właśnie te zestawy kolorystyczne. Przypomnijmy, że ciemny granat wpadający w kobalt to kolor charakterystyczny dla marki Head & Shoulders. Para sportowców zwracała na siebie uwagę nie tylko podobnymi stylizacjami, lecz tez przedziałkiem na głowie, który oboje zrobili sobie po tej samej - lewej stronie. Przypadek? ;-)

Zobaczcie nowe zdjęcia Lewandowskich w naszej GALERII>>