Ania Karwan już po pierwszym odcinku 11. edycji "Tańca z Gwiazdami" wyrosła na jedną z głównych faworytek do zwycięstwa. Jury oceniło jej premierową cha-chę z Janem Klimentem na aż 23 punkty. Wyższe noty otrzymali w tym odcinku jedynie Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino. Radość z pierwszych sukcesów piosenkarki na parkiecie niestety przyćmiła narastająca panika z powodu koronawriusa. Działania zapobiegające rozprzestrzenianiu się COVID-19 mocno odbijają się niestety na branży rozrywkowej. Zgodnie z wytycznymi rządowymi, w Polsce odwołane zostały wszelkie imprezy masowe. Z tego względu zaplanowane na marzec koncerty Ani Karwan z trasy Wszystko nie mogą dojść do skutku w pierwotnych terminach. To jednak nie wszystko. Jak poinformowała nas rzecznik prasowa Polsatu, od 11 marca do odwołania, wszystkie programy telewizyjne nagrywane są bez udziału publiczności. To oznacza, że najbliższy odcinek "Tańca z Gwiazdami" odbędzie się bez udziału widowni.

Ania Karwan apeluje o spokój w związku z koronawirusem

Ania Karwan jest w ostatnich dniach bardzo aktywna na swoich profilach w serwisach społecznościowych i na bieżąco komentuje wszystkie doniesienia związane z koronawirusem.

- Wszyscy pogódźmy się z faktem, że imprezy masowe i tego typu wydarzenia muszą zostać odwołane. Ja mam nadzieję jednak, że zostaną one przesunięte. Najgorzej to zacząć w tym momencie panikować - powiedziała na InstaStories.

- Nie jestem specjalistką w tej dziedzinie, ale tyle, ile mogę dla was zrobić, to podzielić się z wami tym, co sama robię. Robić naprawdę tylko bardzo podstawowe zakupy, przyjmować witaminy D i C, probiotyki, pić dużo ciepłej wody, myć ręce i zachować spokój - dodała.

- Bardzo was proszę o to, żebyście nie histeryzowali i żebyście zachowali w tym wszystkim zdrowy rozsądek. To wszystko uspokoi się w ciągu kilku tygodni. Zobaczycie, że zaczną napływać również i ze świata pozytywne informacje - zaapelowała.

Piosenkarka poprosiła także swoich fanów, aby do momentu ogłoszenia nowych dat koncertów nie zwracali biletów na jej koncerty. Zdradziła, że wraz z organizatorami stara się bowiem o to, aby mimo wszystko odbyły się w późniejszym terminie.

ZOBACZ TEŻ: "Taniec z Gwiazdami" odbędzie się bez udziału publiczności. Wszystko przez koronawirusa