Już niedługo, bo na przełomie marca i kwietnia Ania i Robert Lewandowscy zostaną po raz pierwszy rodzicami! Ania urodzi prawdopodobnie córeczkę, której da imię Klara. Takie informacje przynajmniej krążą od jakiegoś czasu po polskich mediach.  Trenerka cały czas stara się aktywnie spędzać czas. Mimo sporego i widocznego już brzuszka dużo trenuje, pisze bloga, promuje swoją książkę dla kobiet w ciąży i wspiera swojego męża podczas jego kolejnych treningów oraz meczów. Ostatnio jednak, korzystając z wyjazdu jej ukochanego na mecz do Czarnogóry, postanowiła zrobić sobie wolne. Czas ten spędziła z grupą najbliższych przyjaciółek. Czyżby panie zorganizowały jej niespodziankowy baby shower”?

ZOBACZ: ROBERT LEWANDOWSKI Już rozmawia ze swoim przyszłym dzieckiem! Technologia czy telepatia?

Na dwóch ostatnich zdjęciach, które trenerka dodała na Instagram, widać jak Ania wraz ze swoimi przyjaciółkami spędza wolny, weekendowy czas. Na fotkach przez nią zamieszczonych widać, jak panie dobrze się bawią na ulicach Monachium oraz w ogrodzie Ani Lewandowskiej. Nic dziwnego, że fani trenerki zaczęli podejrzewać, że ta impreza to... "baby shower"! My też mamy takie przeczucie…

POLECAMY: LEWANDOWSKI, GORTAT, RADWAŃSKA Kto jeszcze? Mamy ranking najlepiej zarabiających polskich sportowców!

Czy jednak było tak naprawdę? Ciężko to ocenić, szczególnie że Ania Lewandowska niechętnie dzieli szczegółami ze swojego życia prywatnego. Zgadujemy jednak, że wcześniej czy później musiałaby dać się wyciągnąć na symboliczny choćby "baby shower".

W końcu jej dziecko jest najbardziej wyczekiwanym niemowlęciem w Polsce! Mamy rację?