Ania Lewandowska na widowiskowe show Calzedonii do Werony zabrała swojego męża Roberta Lewandowskiego. Para prezentowała się wyjątkowo elegancko. Robert wybrał dla siebie garnitur Vistula w kolorze bakłażana. Ania założyła na siebie zaś czarną sukienkę z wiązaniami od Balmain, torebkę-puzderko Bottega Veneta, czarne rajstopy Calzedonia oraz wyjątkowo drogie czarne szpilki Yves Saint Laurent z nietypowym obcasem w kształcie logotypu marki. Ania Lewandowska prezentowała się doprawdy znakomicie. Nic dziwnego, że ściągnęła na siebie uwagę samej Julii Roberts!

Zaraz po wydarzeniu w kulisach pokazu Ania i Robert mogli liczyć na nietypowe spotkanie z gwiazdą światowego formatu! Lewandowscy zostali bowiem zaproszenie na backatsge show, gdzie mieli okazję porozmawiać przez chwilę właśnie z Julią Roberts. Podczas kilkuminutowej rozmowy nie obyło się obopólnej wymiany uprzejmości. Panie wzajemnie skomplementowały swoje stylizacje, choć nie mamy wątpliwości, że tym razem to Ania Lewandowska wyglądała lepiej niż zdobywczyniOscara!

ZOBACZ: ROBERT LEWANDOWSKI pokazał, jak bawi się z córką Klarą! Piłkarz to bardzo czuły tata! WOW!

Relacją ze spotkania Lewandowskich z Julią Roberts Ania bezzwłocznie pochwaliła się na swoim Instagramie. Jak polska para bawiła się w towarzystwie amerykańskiej gwiazdy światowego formatu? Zobaczcie w naszej GALERII ;-)