Anna Lewandowska i Robert Lewandowski pokazali nowe zdjęcie z córeczką Klarą. Dziewczynka urodziła się na początku maja, więc ma już trzy miesiące. Lewandowski wrócił ostatnio ze zgrupowania w Chinach i ewidentnie bardzo się stęsknił za żoną i małą córeczką. Obie panie towarzyszyły mu więc na treningu na stadionie Bayernu Monachium. Córka Lewandowskich wystąpiła w uroczym białym ubranku w arbuzy. Już jest stylowa, bo, jak wiadomo, flamingi, arbuzy i ananasy tego lata absolutnie rządzą! Dziewczynka jest już całkiem duża, rośnie jak na drożdżach i widać, że jest oczkiem w głowie swoich sławnych rodziców. Robert Lewandowski przerwał na chwilę swój trening, by przywitać się ze swoimi "największymi fankami". Podzielił się też pięknym rodzinnym zdjęciem, a kolejne ujęcia udostępniła Ania Lewandowska. Znajdziecie je wszystkie w naszej GALERII! Te zdjęcia na pewno was wzruszą!

Anna Lewandowska pochwaliła się przy okazji swoją idealną (!) sylwetką, do której już wróciła po ciąży. Na zdjęciach Lewandowska ma na sobie krótkie dżinsowe spodenki i czarny top na ramiączka z głębokimi wycięciami, spod którego widać koronkowy stanik. Widać, że żona Roberta Lewandowskiego jest w świetnej formie. Zresztą, dążyła do tego, bo przecież już niedługo wyjeżdża ze swoimi fankami na kolejny obóz treningowy. Czy zabierze ze sobą malutką Klarę? Pewnie tak, bo Lewandowska karmi córkę piersią. Czekamy na zdjęcia z obozu treningowego Ani!

Lewandowscy z córką wychodzą coraz częściej, a nawet z nią podróżują. Ania i Robert zabrali Klarę na wesele do znajomych, pojechali z nią na Mazury, do swojej letniej rezydencji, a także odpoczywali z córką na Sardynii. No cóż, z tak aktywnymi rodzicami dziewczynka na pewno nie może się nudzić!

ZOBACZ TEŻ: Tak wyglądał bajkowy ślub Anny i Roberta Lewandowskich! W tym roku świętują 4. rocznicę [ZDJĘCIA]

Śliczne ubranko Klary Lewandowskiej - białe dziecięce śpioszki w arbuzy - z pewnością będzie hitem! Ewidentnie Ania Lewandowska bardzo dba o garderobę córeczki. Ostatnio sukienka Klary Lewandowskiej od Burberry zachwyciła wszystkie mamy. Niestety, jest tak droga, że nie każdego będzie na nią stać - kosztuje ponad 1400 zł! Już czekamy na kolejne stylizacje malutkiej Klary! Czy przebije wymyślne ubranka Harper Beckham, córki Davida i Victorii, i księżniczki Charlotte, córeczki Kate i Williama?

Tymczasem ZOBACZCIE rodzinne zdjęcia Lewandowskich z boiska>>