Ania Lucińska od września poprowadzi w TVN Style nowy program „Pojedynek na modę”, który oczywiście będzie kręcił wokół stylu i trendów. A moda to jedna z największych pasji życiowych Ani, która w takich oto słowach poinformowała o wielkiej zmianie w swoim życiu zawodowym na Facebooku:

„Jest mi niezmiernie miło Was poinformować iż zaczynam nowa podróż zawodową z TVN Style :) Już od września będziecie mogli oglądać nowy program "Pojedynek na modę", który będę miała przyjemność poprowadzić! Będzie się działo! Będę łzy szczęścia, metamorfozy, dużo pozytywnej energii oraz porad modowych ;) a to jeszcze nie wszystko!”

Trzymamy mocno kciuki! A skąd wcześniej mogliście kojarzyć Anię Lucińską?

KIM JEST ANNA LUCIŃSKA?

Jej twarz jest świetnie znana polskim widzom. Oglądaliśmy ją dotąd w licznych reklamach, a także w rolach serialowych - wystąpiła m.in. w „Plebanii”, „Malanowscy i Partnerzy”, a także filmach: „Sługi boże”, czy „Po prostu przyjaźń”. Obecnie oglądamy Anię w serialu TVP 2 „Na dobre i na złe”. Pod koniec lutego tego roku rozpoczęła swoją karierę dziennikarską - zadebiutowała w roli gospodyni programu śniadaniowego Dzień dobry Polsko” w TVP 1. Przez cztery lata mieszkała też w Los Angeles, uczyła się tam aktorstwa w trzech actor’s studios, zagrała też w kilku amerykańskich produkcjach, w tym w popularnym serialu „C.S.I. Kryminalne Zagadki Las Vegas”.

Jak widać, doświadczenia w pracy z kamerą jej nie brakuje. Miejmy zatem nadzieję, że program "Pojedynek na modę" okaże się prawdziwym hitem TVN Style!