Informacje o tym, że Ania Rusowicz jest w ciąży, pojawiały się już jakiś czas temu. Gwiazda do tej pory nie komentowała tych doniesień. Plotki pojawiły się, gdy na rozdaniu Bestsellerów Empiku 2016 fotoreporterzy dostrzegli lekko zaokrąglony brzuszek gwiazdy. Wówczas jednak nikt nie skomentował tych doniesień. Główna zainteresowana wymownie milczała. Aż do teraz! Rusowicz właśnie rozwiała wszelkie wątpliwości na temat swojej ciąży.

Ania Rusowicz i Hubert Gasiul od ponad dziesięciu lat tworzą zgrany duet nie tylko małżeński, ale i muzyczny! Mąż Ani jest perkusistą. Para wielokrotnie powtarzała w wywiadach, że marzy się im powiększenie rodziny. No i w końcu się doczekali!

Dziś, patrząc na najnowsze zdjęcia Ani Rusowicz, trudno nie zauważyć zaokrąglonego ciążowego brzuszka! Trzeba przyznać, że wokalistka umiejętnie maskuje ciążowe krągłości. Ale obserwując jej nowe zdjęcia na Instagramie nikt już nie ma wątpliwości – Ania Rusowicz i Huber Gasiul już niedługo zostaną rodzicami! Rusowicz jest w ciąży.

Gwiazda przez ostatnie kilka miesięcy milczała na temat plotek o jej ciąży. Dziś to już oficjalne! Ania Rusowicz jest w ciąży! Piosenkarka zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym widać wyraźnie jej zaokrąglony ciążowy brzuszek. Co więcej, gwiazda zamieściła wpis informujący, że odwołuje najbliższe koncerty. Na zdjęciu widoczny jest powód.  

Serdecznie gratulujemy!