Ania Rusowicz po nagłym i niebezpiecznym wypadku, któremu uległa podczas koncertu w Świdnicy, trafiła do szpitala. Gwiazda zaraz po wizycie u lekarza dodała na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała swoje rozbite kolano. I choć jej staw na tej fotce wygląda na mocno poharatany, to jednak gwiazda szybko uspokoiła swoich fanów, pisząc, że specjaliści ze świdnickiego szpitala zajęli się najlepiej, jak tylko mogli:

No i skończyło się dziś na SORze. Na szczęście lekarze na Leśnej stanęli na wysokości zadania - napisała pod zdjęciem Ania Rusowicz.

Wszystko wskazuje na to, że teraz na jakiś czas Ania Rusowicz będzie musiała się oszczędzać i zrezygnować z aktywności fizycznej. Czy wokalistka będzie musiała też odwołać swoje najbliższe koncerty? Kolejny występ Rusowicz zaplanowany został na 16 czerwca 2018. Gwiazda miała wystąpić wówczas podczas Tauron Life Festival w Oświęcimiu.

Czy będzie to możliwe? Czy Ania Rusowicz wykuruje swoje uszkodzone kolano? I czy do tego czasu będzie mogła się ruszać o własnych siłach? Trzymamy za to mocno kciuki!