Anna Rusowicz pochwaliła się niedawno swoim fanom na Facebooku niezwykle uroczym zdjęciem swojego maleństwa i zdradziła jego płeć. Przy okazji podała też, jakie imię wybrała dla swojego pierwszego dziecka. Jak się okazuje, gwiazda powitała właśnie na świece synka, który będzie nosił dość rzadko spotkane imię. Jak swojego synka nazwała Ania Rusowicz?

„Nowy przybysz na planecie Ziemia. Dla mnie to magiczna noc pełna spadających gwiazd. Hej nazywam się Tytus i przyszedłem na świat w swoje imieniny” - napisała szczęśliwa młoda mama Ania Rusowicz.

Ania Rusowicz długo nie zdradzała się ze swoim stanem błogosławionym. Wokalistka ostatnio bardzo rzadko pokazywała się na oficjalnych imprezach. Dopiero kiedy jej brzuszek był już całkiem spory, Ania pochwaliła się fanom, że już wkrótce urodzi swoje pierwsze dziecko. Wówczas jednak nie chciała jeszcze zdradzać, czy będzie to synek, czy córka.

ZOBACZ: ANNA LEWANDOWSKA pokazała twarz Klary! Tak dużo jej jeszcze nie widzieliśmy! [ZDJĘCIA]

Teraz, kiedy gwiazda jest już po szczęśliwym rozwiązaniu, Anna Rusowicz pokazała na swoim oficjalnym profilu na Facebooku fotkę swojego synka Tytusa. To zdjęcie rozczuliło nas niemal do łez. I choć widać na nim zaledwie paluszek mamy i kawałek rączki małego Tytusa, to jednak i tak widać po nim, że Ania Rusowicz jest szczęśliwa, jak jeszcze nigdy! Gratulujemy!

CZYTAJ TEŻ: MARCIN MROCZEK po raz drugi został tatą! Aktor pochwalił się w sieci zdjęciem dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?