Ania Wyszkoni znowu jest chora? Takie pytanie zadaje sobie aktualnie bardzo dużo osób, które oglądały występ piosenkarki na festiwalu w Opolu 2017. Co prawda wokalistka wyglądała rewelacyjnie i była w bardzo dobrej formie wokalnej, to jednak ogromny niepokój wywołały jej słowa skierowane do opolskiej publiczności tuż po wykonaniu piosenki "Oszukać los", która opowiada o jej zmaganiach z rakiem tarczycy w zeszłym roku.

- Kochani, nie wiem, czy da się oszukać los. Myślę, że wszystko jest nam już zapisane. Dlatego bardzo proszę, żebyście trzymali kciuki w tym tygodniu za mnie i za moje szczęśliwe karty. Mam nadzieję, że los rozdał mi je już dawno i tego będę się trzymać. Życzę wam wszystkiego dobrego, trzymajcie się ciepło i do zobaczenia za rok Opole - powiedziała Ania Wyszkoni po odebraniu nagrody specjalnej.

ZOBACZ: ANNA PRZYBYLSKA premiera biografii o aktorce na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Kto przyszedł?

Ania Wyszkoni chora?

Wiele osób uważa, że Ania Wyszkoni w Opolu w taki subtelny sposób chciała poinformować wszystkich, że ponownie zmaga się z ciężką chorobą. Wzruszającą przemowę wokalistki na scenie opolskiego amfiteatru możecie obejrzeć poniżej.