W Internecie pojawił właśnie się teledysk do utworu Oszukać los zapowiadającego nowy album Ani Wyszkoni, który na rynku ukaże się w lutym 2017 roku. Piosenkarka przyznała, że singiel powstał w jednym z najbardziej traumatycznych momentów w jej życiu. Chodzi zapewne o chorobę, którą artystka niedawno pokonała.

ZOBACZ: Ania Wyszkoni wróciła do show-biznesu po poważnych problemach zdrowotnych. Co jej dolegało?

Już podczas tegorocznego jubileuszu w Sopocie Wyszkoni przyznała, że udało się jej pokonać ciężką chorobę. W trosce o dobro swojej rodziny nie chciała jednak zdradzić zbyt wielu szczegółów.

Na szczęście teraz gwiazda wróciła na scenę muzyczną odmieniona i znacznie silniejsza. O swoim powrocie na rynek fonograficzny i pierwszym singlu z nowej płyty opowiadała niedawno w jednym z wywiadów:

To mój osobisty pamiętnik pierwszej połowy tego roku, kiedy w moim życiu nastąpił pewien znaczący przełom. Słowa tego utworu napisałam w jednym z najtrudniejszych momentów mojego życia. Unikam dosłowności, więc z piosenki bezpośrednio nie można wywnioskować czego dotyczy, ale moi fani oraz wnikliwi obserwatorzy łatwo połączą pewne fakty…

Gwiazda opowiedział też o tym, ja zmieniło się jej postrzeganie życia:

Zawsze żyłam szybko, intensywnie, jednak to, co spotkało mnie w tym roku, spowodowało, że spojrzałam na świat z innej perspektywy i zaczęłam doceniać nieco inne wartości. Postanowiłam również zrobić więcej dla samej siebie. "Zaczynam jeszcze raz, całkiem nowa, jestem silna, zdobędę świat…" – te słowa wyrzuciłam z siebie zupełnie naturalnie, tak jak wszystkie złe wspomnienia. Pokonałam w życiu poważną przeszkodę, jestem pełna nowej energii i taka też będzie moja nowa płyta.

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak czekać na kolejne odsłony zapowiadanej na luty płyty artystki.

CZYTAJ TEŻ: Anna Wyszkoni pokazała urocze zdjęcia córeczki Poli. Podobna do sławnej mamy? [ZDJĘCIA]

A tymczasem zobaczcie klip do jej najnowszego utworu Oszukać los. Jak Wam się podoba?