Ania Wyszkoni to jednak z tych kobiet, które lubią zmiany wizerunku i eksperymenty na tym polu. I choć gwiazd oraz była frontmanka zespołu Łzy nie fundowała sobie do tej pory zbyt spektakularnych metamorfoz, to jednak tym razem pozwoliła sobie na istne szaleństwo na głowie! Gwiazda diametralnie zmieniła swoją fryzurę. Bo choć uczesanie na głowie wciąż ma takie samo, to jednak kolor jej włosów nieźle nas zaskoczył!

Ania Wyszkoni zmieniła kolor włosów! Na jaki?

Ania Wyszkoni nigdy nie była fanką wielkich metamorfoz i nagłych zmian wizerunku. Nic zatem dziwnego, że jej fani nieźle zaskoczyli się, kiedy zobaczyli na Instagramie Ani nowy kolor włosów gwiazdy. Wokalista postawiła na delikatny, pastelowy róż – kolor, który jest fryzjerskim hitem ostatnich tygodni i na który jakiś czas temu postawiła już m.in. Margaret, Maffashion i Karolina Gilon.

Jak Ania Wyszkoni wygląda w tym kolorze? Dowiecie się zaglądając do naszej GALERII ;-) Sądzicie, że fani wokalistyki, pisząc „Super pani wygląda!” oraz „Skoro lato to trzeba też zmienić kolorek, do twarzy Ci w nim”, mają rację?