Aniela Bogusz to nie tylko jedna z najpopularniejszych osobowości polskiego internetu, ale także prawdziwa mistrzyni autokreacji. Znana niegdyś jako SexMasterka, a obecnie jako Lil Masti, z powodzeniem tworzy od podstaw kolejne postacie, które podbijają serca młodych internautów. Niewiele osób jednak zdaje sobie sprawę z tego, że Aniela Bogusz ma na swoim koncie także spore sukcesy w świecie sportu. Gwiazda gali Fame MMA 4, która stoczy walkę z Martą Linkiewicz, na ponad miesiąc przed wyczekiwanym pojedynkiem na oktagonie w Częstochowie po raz pierwszy opowiedziała o swojej bogatej sportowej przeszłości.

Aniela Bogusz - kariera sportowa

Aniela Bogusz ma naprawdę spore obycie ze sportami walki. Przez 6 lat trenowała zapasy. Na swoim koncie ma nawet tytuł wicemistrzyni Polski oraz liczne medale z ogólnopolskich i międzynarodowych turniejów. To jednak nie wszystko. Gwiazda sieci od dziecka jeździ konno. Wyznała też, że pochodzi ze sportowej rodziny, w której panowała silna dyscyplina.

Siostry FitDevAngel

Niewiele osób pamięta, że zanim Aniela Bogusz stała się kontrowersyjną SexMasterką, razem ze swoją siostrą, Adą, funkcjonowały w internecie jako Siostry FitDeVangel. Aniela i Ada w przystępny dla młodzieży sposób promowały fitness i samoakceptację. Swego czasu porównywano je nawet do Ewy Chodakowskiej.

SexMasterka

SexMasterka to jak na razie zdecydowanie najgłośniejszy i najbardziej kontrowersyjny projekt Anieli Bogusz. Filmiki o tematyce erotycznej i wyuzdane zdjęcia przyniosły jej tak ogromną popularność, że z czasem SexMasterka zaczęła nawet nagrywać piosenki. Teledyski do jej hitów "Poka Sowe" czy "Rak" zdobyły miliony wyświetleń na YouTube. 23 lutego 2019 roku SexMasterka nagle odeszła ze wszystkich mediów społecznościowych, podsumowując to jednym krótkim filmikiem, w którym pożegnała się ze swoimi fanami.

Lil Masti

Aniela Bogusz nie kazała na siebie zbyt długo czekać. Już w marcu powróciła do sieci z nowym pseudonimem, Lil Masti, i zmienionym wizerunkiem. Na YouTube pojawiły się już dwa teledyski do jej nowych singli, "Fenix" i "Złota Fala".

Zobacz zdjęcia Anieli "Lil Masti" Bogusz w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Marta Linkiewicz i SexMasterka będą walczyć na Fame MMA 4: data, miejsce, bilety