Aniołki Victoria’s Secret tak seksownie nie wyglądały nawet na pokazie w Paryżu. Modelki wypoczywają na Bahamach. Do Aniołków VS dołączyła między innymi Emily Ratajkowski. Ich media społecznościowe pękają w szwach od seksownych zdjęć. Chcecie zobaczyć Aniołki VS bez makijażu? Teraz macie okazję!

Pokaz Victoria’s Secret 2016 już za nami. W tym roku pokaz VS odbył się 30 listopada 2016 roku w Paryżu. Jak zwykle zgromadził masę wielbicieli nie tylko marki, ale także pięknych modelek. Pięćdziesiąt jeden pięknych supermodelek zaprezentowało najnowszą kolekcję marki Victoria’s Secret.

Przygotowania do show trwały miesiącami. Modelki chętnie chwaliły się zdjęciami z castingów czy treningów. Ich media społecznościowe każdego dnia podsycały informacje o pokazie. I choć pokaz Victoria’s Secret 2016 już dawno za nami, to o pokazie wciąż jest głośno.

Tym razem uwagę fanów przykuły zdjęcia modelek na Instagramie. Aniołki Vcitoria’s Secret wraz z innymi modelkami wyjechały na Bahamy. Na wyspach wypoczywają między innymi Alessandra Ambrossio, Bella Hadidczy Emily Ratajkowski. Dziewczyny pozują w strojach kąpielowych. Widać, że świetnie się bawią.

To jednak nie tylko wypoczynek, ale i ciężka praca. Modelki połączyły przyjemne z pożytecznym i wzięły udział w tajemniczym projekcie. Dziewczynom towarzyszy stylistka fryzur Frankie Foye. Jak na razie nic nie wiadomo na temat tego, czy już niedługo zobaczymy seksowną sesję zdjęciową, a może video? 

Tak czy inaczej, możemy podpatrzeć jak się bawią!