Adrian i Anita Szydłowscy to para, która poznała się na planie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". I chociaż zgodnie z zamysłem produkcji ich pierwsze spotkanie odbyło się dopiero w dniu ślubu, a rozwój związku śledziły tysiące fanów, którzy raczej nie wierzyli w powodzenie eksperymentu, oni udowodnili, że da się stworzyć udany związek po reality-show. Dziś są jednymi z najbardziej lubianych uczestników show, a w mediach społecznościowych mają kilkaset tysięcy obserwatorów. 

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazali rodzinną sesję

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niedawno po raz drugi zostali rodzicami. Małżeństwo wychowuje teraz synka Jerzego i córeczkę, której imienia jeszcze nie zdecydowali się zdradzić. Cała rodzina ma już za sobą pierwszą sesję zdjęciową w komplecie, którą podzieliła się na Instagramie.

- Pierwsza sesja w nowym składzie rodzinnym za nami. Będzie problem z wyborem które zdjęcie ma trafić na większy format i zaszczycić honorowe miejsce w domu. Braciszek z każdym kolejnym dniem coraz bardziej wchodzi w Dzidzio interakcję. My mamy za sobą pierwsze kilkanaście dni, przez które programowaliśmy na nowo nasz rytm dobowy, przypominaliśmy sobie kilka podstawowych rzeczy, których na co dzień już od dawna nie robiliśmy przy Jerzyku. Natomiast wiedza została szybko odświeżenia, pamięć mięśniowa przywrócona i działamy jak sprawne przedsiębiorstwo z określonym podziałem zadaniowym - napisał Adrian Szydłowski na Instagramie.

Musimy przyznać, że wyglądają naprawdę uroczo!

Rodzinne zdjęcia rodziny Szydłowskich obejrzycie w naszej galerii.