Adrian i Anita Szydłowscy poznali się na planie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". I chociaż zgodnie z zamysłem produkcji ich pierwsze spotkanie odbyło się dopiero w dniu ślubu, a rozwój związku śledziły tysiące fanów, którzy raczej nie wierzyli w powodzenie eksperymentu, oni udowodnili, że da się stworzyć udany związek po reality-show.  W mediach społecznościowych mają kilkaset tysięcy obserwatorów, z którymi dzielą się swoim codziennym życiem oraz wychowywaniem synka, Jerzego. Wczoraj świętowali swoją drugą rocznicę ślubu, a przy okazji podzielili się z fanami kolejną radosną nowiną na Instagramie.

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będą mieli drugie dziecko

- Dziś nasza druga rocznica ślubu. Jest dla nas wyjątkowa, ponieważ pierwsza, którą spędzamy z naszym synkiem i podwójnie - ponieważ spodziewamy się drugiego maleństwa! Jak będzie? Nie idealnie, ciężko, ale ta niesamowita i nieskończona miłość znów się pomnoży. Kocham moją rodzinę, jestem szczęśliwa i gotowa na życiowy armagedon! - czytamy na Instagramie Anity Szydłowskiej.

Pod postem posypały się gratulacje dla pary, która od początku trwania programu, cieszyła się dużą sympatią wśród widzów TVN.

My również dołączamy się do gratulacji i życzymy wszystkiego dobrego!

Zdjęcia rodziny Anity i Adriana Szydłowskich obejrzycie w GALERII.