Anita Lipnicka i John Portal od ponad dekady tworzyli jedną z najbardziej oryginalnych, a zarazem zgodnych par polskiego show-biznesu. Gwiazdy nie tylko świetnie dogadywały się ze sobą w życiu zawodowym, wydając nagrane wspólnie dobrze przyjęte płyty, ale także w życiu prywatnym, w 2008 roku zostając rodzicami córki, Poli.

Teraz jednak okazuje się, że związek Lipnickiej i Portera wcale nie był idealny! Jak donosi bowiem "Fakt", para już jakiś czas temu rozstała się, a brytyjski muzyk wyprowadził się nawet z domu, by po kilku dniach jednak wrócić. Zdaniem informatora tabloidu, tego związku nie da się już jednak uratować.

Anita rozstała się z Johnem. Poważny kryzys miał punkt kulminacyjny już jakiś czas temu. Wtedy podjęli decyzję, że nie będą już razem. Porter na jakiś czas wyprowadził się nawet z ich mieszkania – zdradziła osoba z otoczenia Anity Lipnickiej i Johna Portera. Nadal ze sobą pracują i żyją w zgodzie, troszcząc się o Polę. Nie drą kotów. Szczęścia w miłości szukają jednak gdzie indziej.

Miejmy nadzieję, że parze uda się jednak dojść do porozumienia.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Anita Lipnicka - Miała poważny wypadek!