Anita Lipnicka i John Porter od ponad 12 lat tworzą zgrany duet nie tylko na scenie, ale także w życiu prywatnym. Od pewnego czasu w mediach pojawiały się jednak coraz częstsze doniesienia o kryzysie w małżeństwie pary.

Lipnicka w minioną sobotę skończyła 40 lat i opublikowała z tej okazji na swoim profilu na Facebooku osobliwy wpis, w którym wyznała, że będzie od teraz "gorszą żoną i matką". Okazuje się jednak, że to tylko początek zmian w życiu gwiazdy.

Dzisiaj w nocy Porter ogłosił bowiem w sieci, że para rozstała się!

"Nasze drogi z Anitą się rozeszły. To była piękna podróż pełna miłości, wina i muzyki. Nie z tej ziemi. Mamy piękną córkę, która zawsze będzie czuła naszą miłość. Kochamy się, ale czas, przestrzeń i pewne sytuacje nas rozdzieliły. Dobrze odnajdujemy się w tej sytuacji, więc prosimy was, nasi fantastyczni fani, uszanujcie naszą prywatność. Wciąż będziemy razem koncertować, ponieważ śpiewamy o miłości i o tym, co ona znaczy" - napisał muzyk.

Anita Lipnicka i John Porter byli parą od 2003 roku, a trzy lata później na świat przyszła ich córka, 9-letnia dziś Pola.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Anita Lipnicka - Skończyła 40 lat! Jakie ma plany?