Z okazji drugiej rocznicy ślubu Anita Lipnicka opublikowała na swoim Instagramie piękne zdjęcie z tego wyjątkowego dnia. Przypomnijmy, Anita nie informowała o swoim ślubie przed ceremonią. Po samych zaślubinach też pokazała jedynie kilka ujęć, które miały sugerować jej fanom, że jest już szczęśliwą mężatką. Wtedy nie chciała zdradzać jednak, kto jest wybrankiem jej serca. Uczyniła to dopiero kilka miesięcy po ślubie. To wtedy okazało się, że mężem Anity Lipnickiej jest Mark Gray.

Mark Gray – kim jest mąż Anity Lipnickiej?

Mąż Anity Lipnickiej to angielski producent Mark Gray. Para poznała się dwa lata przed pierwszymi doniesieniami medialnymi o ich związku. To dla Anity Mark przeprowadził się do Polski, a we wrześniu 2016 roku wziął z nią ślub na jednej z greckich wysp. Anita i Mark są partnerami nie tylko w życiu, ale również na scenie i w studio nagraniowym. Para uwielbia bowiem wspólnie muzykować.

Teraz, dwa lata po ceremonii gwiazda przypomniała swoim fanom o tym najważniejszym w jej życiu dniu. Co napisała przy nowym zdjęciu z ceremonii?

Dziś mijają dwa lata, odkąd wybrałam się w najpiękniejszą podróż mojego życia! To dla ciebie @freqart!!! Jesteś morzem, mogę się w nim zanurzyć, jesteś moją wyspą, na której mogę odpocząć…Dziękuję, że dzielisz ze mną życie.

Anita Lipnicka świętuje drugą rocznicę ślubu

Fani gwiazdy od razu zaczęli życzyć jej i jej mężowi wszystkiego najlepszego z okazji drugiej rocznicy ślubu. My się oczywiście do nich przyłączamy. A Was zapraszamy do naszej GALERII--->, gdzie znajdziecie NOWE i stare zdjęcia z sekretnego ślubu Anita Lipnickiej i Marka Graya. Pasują do siebie?