Anita Lipnicka unikała do tej pory jak ognia opowieści o swoim mężu, któreg poślubiła 13 września bieżącego roku. Wcześniej nic nie zapowiadało, że piosenkarka planuje zamążpójście. Lipnicka nie informowała, że po rozstaniu z Johnem Porterem spotykała się z kimkolwiek i że rozważa zmianę stanu cywilnego. O wszystkim jej fani dowiedzieli się dopiero kiedy Lipnicka wrzuciła na Facebooka kilka zdjęć z greckiej wyspy Hydra, na której odbyła się tajemnicza ceremonia. I choć Lipnicka do tej pory niechętnie mówiła o swoim wybranku, to jednak dla Kuby Wojewódzkiego zrobiła wyjątek.

POLECAMY: ANITA LIPNICKA potwierdza, że wzięła ślub: Jestem mężatką i jestem bardzo szczęśliwa

Anita Lipnicka - niespodziewany ślub, tajemniczy mąż

Podczas nagrania wtorkowego odcinka show Anita Lipnicka w końcu zdradziła, dlaczego po tak wielu latach zdecydowała się na zalegalizowanie związku:

W pewnym momencie doszłam do wniosku, że rock'n'roll nie wystarczy.

W programie u Kuby Wojewódzkiego zdradziła też, jaki jest jej mąż i dlaczego zdecydowała się na ślub z nim:

Mój mąż jest cudownym mężczyzną, jest dobrym facetem i dlatego postanowiłam go wyróżnić i po prostu zostać jego żoną. Powiedziałam "tak", chociaż nigdy w życiu sobie nie wyobrażałam siebie w roli panny młodej. Były dzieci, była rodzina, nasi najbliżsi. Piękna ceremonia, nasza, moja.

Anita Lipnicka - długoletni związek

Anita Lipnicka nie zdradziła jednak personaliów swojego wybranka. Jak widać, gwiazda nie chce powtórki z rozrywki i nie zamierza dawać pożywki mediom, które śledziły każdy krok jej i jej byłego partnera. Artystka przez 12 lat związana była z Johnem Porterem, z którym stworzyła także wiele utworów. Para przez długie lata pozostawała w nieformalnym związku, ponieważ gwiazda nie wyobrażała sobie wtedy siebie w roli panny młodej. Może właśnie taka zaciekłość w unikaniu sformalizowania związku z Porterem była powodem rozstania paty? Lipnicka i Porter rozeszli się bowiem w 2015 roku i wszyscy byli przekonany, że Anita od tego czasu skupiała się jedynie na swoje karierze. Jak się jednak okazuje, w przerwie między nagraniami nowej płyty znalazła także czas na miłość.

EXCLUSIVE: ANITA LIPNICKA W ekskluzywnej sesji dla "Gali". Zobacz wyjątkowe zdjęcia gwiazdy [TYLKO U NAS]

Jak widać, Anita Lipnicka potrafi zaskakiwać nie tylko swój muzyką. Czy jednak gwiazda zdecyduje się ujawnić personalia swojego ukochanego? Pewne jest tylko, że do tego czasu media będą żyły spekulacjami na jego temat…