Nowy katalog ITAKA&GALA „Podróże w stylu gwiazd” - edycja Zima 2018/2019 - już jest! Znajdziecie w nim pomysły na wakacje osobiście sprawdzone i rekomendowane przez największe gwiazdy. Nowy katalog można już znaleźć we wszystkich salonach ITAKI w całej Polsce. Na okładce XVII edycji zagościła Anita Sokołowska – znana i lubiana polska aktorka teatralna i filmowa, która występuje m.in. w serialu "Przyjaciółki". Piękną sesję na hiszpańskiej Fuenteverturze zrobił aktorce fotograf gwiazd Marcin Klaban. W naszej GALERII zobaczycie, jak Anita Sokołowska bawiła się na bajecznych wakacjach!

Katalogi ITAKA&GALA „Podróże w stylu gwiazd” (wydawane przez Burda International Poland) zawierają wybrane, ekskluzywne propozycje na wakacje, które są dodatkiem do regularnej oferty ITAKI. To doskonałe połączenie profesjonalizmu największego biura podróży w Polsce i prestiżu dwutygodnika „Gala”. ITAKA gwarantuje najwyższy standard usług i hoteli w dobrej cenie. Magazyn GALA, oprócz gwiazdorskiej oprawy, dba o niezwykłą atmosferę.

Nowy katalog ITAKA&GALA z ofertą na zimę 2018/2019 to propozycja wakacji w najpiękniejszych miejscach na świecie, najsłynniejsze kurorty i plaże, miejsca idealne na romantyczną podróż we dwoje i ekskluzywne hotele rekomendowane przez gwiazdy. Czytelnicy znajdą w nim tak atrakcyjne kierunki, jak Tajlandia, Dominikana, Kuba, Zanzibar, Wyspy Zielonego Przylądka, hiszpańskie Costa del Sol i Wyspy Kanaryjskie, Madera, Maroko i Egipt.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ>>

Najnowszy katalog ITAKA&GALA został opublikowany w nakładzie 140 000 egzemplarzy, ma 148 stron. Jest promowany m.in. w magazynach: „Gala”, „Glamour”,  „InStyle”, „Claudia”, „National Geographic Traveler” oraz na portalach internetowych wydawnictwa.

Pierwszy katalog ITAKA&GALA został wydany w lutym 2010 r. Regularne wydania ukazują się dwa razy w roku i prezentują ofertę wakacyjną na nadchodzący sezon urlopowy.

ZOBACZ sesję Anity Sokołowskiej z katalogu ITAKA & GALA>>