Wszystko faktycznie na to wskazuje! Fani serialu Przyjaciółki z niecierpliwością czekają na 11. sezon, który telewizja Polsat pokaże już w przyszłym roku. Cała ekipa produkcji intensywnie pracuje obecnie na planie serialu, a do Internetu trafiają zdjęcia pierwszych ujęć. Na profilu serialu Przyjaciółki na Facebooku znaleźliśmy zdjęcie Anity Sokołowskiej z maleństwem na rękach! Dzięki tej fotografii nie mamy już wątpliwości, że jej serialowa bohaterka Zuza jest już po porodzie, który obejrzymy na początku kolejnego sezonu serialu.

Przyjaciółki na Polsacie - kiedy emisja 11. sezonu?

To właśnie w pierwszej scenie 1. odcinka 11. sezonu Przyjaciółek zobaczymy poród Zuzy! (Emisja kolejnej transzy serialu ma zacząć się już w marcu 2018 roku.) Jak zatem widać, kolejny sezon serialu zacznie się „z prawdziwym przytupem”! Na Instagramie i Facebooku Magdaleny Stużyńskiej (serialowej Anki) pojawiła się nawet fotografia aktorek ze szpitala z sugestywnym opisem:

Pierwszy klaps już dawno za nami, ale dopiero dziś nagrywamy pierwszą scenę pierwszego odcinka nowej serii. Jest głośno…

Przyjaciółki na Polsacie - kto jest ojcem dziecka Zuzy?

Póki co produkcja nie chce zdradzać jednak, czy do serialowego klanu Przyjaciółek dołączył chłopiec, czy dziewczynka. Jeszcze większą zagadką pozostaje jednak to, kto jest ojcem dziecka Zuzy: Janek czy Marek? Tego zapewne dowiemy się już w 11. sezonie serialu Przyjaciółki.

A Wy jak obstawiacie? Czyim dzieckiem okaże się maleństwo Zuzy? Należycie do wiernych fanów serialu Polsatu Przyjaciółki?