We wtorkowy wieczór miała miejsce premiera dania stworzonego przez Anitę Sokołowską dla restauracji Signature. Na to kulinarne wydarzenie przybyło sporo polskich gwiazd, które pozowały na ściance, ciekawe, jakie rarytasy zaserwuje im popularna aktorka.

HOT NEWS: Monika Olejnik, Piotr Najsztub, Sławek Uniatowski i Maryla Rodowicz  na jubileuszu restauracji Borysa Szyca

Sokołowska od niedawna daje się bowiem poznać nie tylko jako świetna aktorka, ale też jako całkiem utalentowana kucharka w programie Top Chef. Gwiazdy od kuchni na antenie Polsatu. Niedawno gwiazda serialu Przyjaciółki postanowiła stworzyć własne danie, tak jak jakiś czas wcześniej Małgorzata Socha. Do współpracy Sokołowską zaprosiła popularna warszawska restauracjaSignature, mieszcząca się w eleganckich wnętrzach Hotelu H15.

We wtorkowy wieczór odbyła się premiera długo zapowiadanej potrawy. Finalnie okazało się, że Anita Sokołowska zaserwowała swoim gościom jesiotra, cannelloni z borowikiem i kasztanami oraz dynię z grzybami shimeji i figami. Potrawy mieli okazję skosztować m.in. Tomasz Ciachorowski, Michał Kwiatkowski, Monika Mrozowska, Anna Dec i Edyta Pazura.

Wszyscy wyglądali na zachwyconych! Czy to zatem najwyższa pora na to, aby Anita Sokołowska poszła w ślady Piotra Adamczyka i Borysa Szyca i otworzyła własną restaurację? Czas pokaże, ale... trzymamy kciuki!