Anja Rubik to nie tylko top modelka. Od lat udziela się w świecie sztuki, biorąc udział w oryginalnych projektach, a także promując nowych zdolnych artystów. Anja nie boi się wyzwań - wystąpiła w kontrowersyjnym teledysku Doroty Masłowskiej, zagrała topless w klipie Mary Komasy. Anja angażuje się także politycznie - otwarcie krytykuje poczynania obecnego polskiego rządu, popiera inicjatywy KOD-u. Anja wzięła też udział w Czarnym Proteście kobiet w Paryżu i namówiła wiele znanych i cenionych kobiet do poparcia tej akcji. Rubik regularnie wspiera także Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Co wystawiła na licytację tym razem?

Wśród tegorocznych Aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znalazło się sporo aukcji... modowych. Gwiazdy, jak Doda, Eva Minge czy Kinga Rusin przekazały WOŚP swoje pamiętne kreacje. Rusin wystawiła na licytację suknię z Balu Fundacji TVN. Doda - koronkowe body, w którym wręczyła kawałek tortu prezydentowi Dudzie. Anja Rubik co prawda nie przekazała Orkiestrze żadnej swojej sukienki, ale za to... zaproszenie na pokaz luksusowej marki Saint Laurent w ramach Paris Fashion Week!

Anja Rubik zaprasza do świata mody! Zdobądź podwójne zaproszenie na najbardziej oczekiwany podczas Paris Fashion Week pokaz Yves Saint Laurent, który odbędzie się 28 lutego w Paryżu. Na backstage'u poznasz osobiście projektanta Anthony Vaccarello! Dodatkowo Anja zaprasza też na backstage sesji zdjęciowej do prestiżowego magazynu oraz wspólne zdjęcie, przed którym czeka Cię profesjonalny make-up i przygotowanie fryzury zrealizowane przez team Anji Rubik.

Aukcja Anji Rubik już cieszy się dużym powodzeniem. Aktualna cena to 5600 zł. Zeszłoroczny wyjazd z Anją Rubik na pokaz w Paryżu został zlicytowany za... ponad 53 tysiące złotych! Czy tegoroczna ostateczna cena przebije poprzednią?

Wybór domu mody Yves Saint Laurent nie jest przypadkowy. Anja Rubik jest przyjaciółką i muzą nowego projektanta marki, Anthony'ego Vaccarello. To właśnie jego odważną białą sukienkę miała na sobie podczas prestiżowej Met Gala w 2012. Rubik jest też twarzą kolekcji wiosna-lato 2017 Saint Laurent. Ostatnio premierę miała też nowa kampania kosmetyków YSL Beauty - oczywiście z Anją w roli głównej.

Posłuchajcie, jak Anja Rubik zaprasza do licytowania swojej aukcji na WOŚP:

Taka okazja może się już nie powtórzyć! Weź udział w licytacji wyjazdu z Anją Rubik do Paryża i... spełnij swoje marzenie!

 

out :) @yslbeauty

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anja Rubik (@anja_rubik) 30 Gru, 2016 o 4:28 PST