Anja Rubik i Magdalena Frąckowiak to jedne z najbardziej znanych i najbardziej zasłużonych polskich modelek. Obie utrzymują się w czołówce branży modowej już od ponad dekady, wciąż pojawiają się na okładkach prestiżowych magazynów, a także chodzą po wybiegach u światowych projektantów. Dodatkowo obie związały się z mężczyznami ze świata mody - Frąckowiak spotyka się z Danielem Cavallim, synem Roberto Cavallego, a Anja Rubik jest żoną modela Sashy Knezevica (od roku są w separacji).

Zarówno Rubik, jak i Frąckowiak udzielają się charytatywnie. Obie wspierają słynną fundację amfAR, która walczy z HIV, a także inne mniejsze inicjatywy. Ostatnio polskie modelki gościły na galach charytatywnych w Nowym Jorku. Anja pojawiła się na evencie fundacji Make A Wish, spełniającej marzenia śmiertelnie chorych dzieci, a Magda zjawiła się na gali fundacji amfAR. Na imprezie, na której gościła Anja Rubik, pojawiły się także modelki Coco Rocha i Carolyn Murphy. Natomiast Magda Frąckowiak bawiła się w towarzystwie m.in. Naomi Campbell, Kelly Osbourne i Victorii Justice.

Anja Rubik zaskoczyła oryginalną stylizacją. Modelka miała na sobie zestaw marki Loewe, którego głównym elementem były plastikowe przezroczyste spodnie. Z kolei Magda Frąckowiak wybrała seksowną zabudowaną "małą czarną". Czyją stylizację wolicie?

POLECAMY RÓWNIEŻ: Supermodelka Zuzanna Bijoch o blogerce Jessice Mercedes, programie "Top Model", współpracy z Donatellą Versace i Victorią Beckham [WIDEO]