Plotki o kryzysie w związku Anji Rubik i Sashy Knezevicia pojawiały się w mediach już w ubiegłym roku. Choć rewelacje tabloidów zdementował wówczas przyjaciel modelki, Marcin Tyszka, to fani pary sami dostrzegali, że pomiędzy małżonkami nie dzieje się najlepiej.

Zobacz: ANJA RUBIK - koniec małżeństwa?

Anja i Sasha poznali się w 2009 roku podczas wspólnej sesji zdjęciowej dla marki GAP. Już pół roku później byli razem. Sasha oświadczył się Anji w wigilię świąt Bożego Narodzenia w 2010 roku. Para pobrała się w 2011 roku, a ich ślub był jednym z najgłośniejszych wydarzeń tego roku (pisał o nim nawet "Vogue", suknią panny młodej marki Emilio Pucci zachwycali się wszyscy). Anja i Sasha ślubowali sobie miłość na Majorce w ogrodzie hotelu La Residencia.  

Niestety, zakochani pod koniec października 2015 roku oficjalnie ogłosili swoją separację. 

Anja Rubik zapewniła jednak, że para nie myśli jeszcze o rozwodzie i chce próbować pracować nad swoim związkiem. Podobne słowa ojca Anji cytowały media. Mówi się, ze rodzice modelki długo liczyli na to, że Anja i Sasha dadzą sobie drugą szansę.

Małżonkowie spędzili nawet razem święta.Przylecieli do Polski, do rodziców Rubik. Modelka podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem wraz ze swoimi noworocznymi postanowieniami, w których cytowała złotą myśl ukochanego.

ZobaczANJA RUBIK spędziła święta z mężem! [FOTO]

Niestety, kilka dni później na jaw wyszło, że na wspólnego Sylwestra namówiła parę.. mama modelki. W ten sposób chciała ona ratować związek córki. Wydawało się, że małżeństwo dało sobie kolejną szansę. Parze tak dobrze spędzało się razem święta, że postanowili też wyjechać razem na Majorkę, gdzie wraz z grupą przyjaciół powitali Nowy Rok. Ale ich radość nie trwała długo.

Zobacz: ANJA RUBIK ratuje małżeństwo? Sylwestra też spędziła z mężem!

Okazuje się jednak, że związek Anji Rubik i Sashy Knezevicia powoli odchodzi w zapomnienie. Para jest w trakcie rozwodu.Informację potwierdził sam mąż modelki w wywiadzie dla serbskiego magazynu Story.

Prawda jest taka, że Anja i ja nie jesteśmy już razem. Takie jest życie. Ludzie się spotykają, rozwodzą i to jest normalne. W dalszym ciągu mamy ze sobą dobry kontakt i pielęgnujemy go. W końcu łączył nas piękny związek. (...) Jesteśmy w trakcie rozwodu  - powiedział Sasha Knezevic.

Ten komentarz z pewnością rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące związku pary...