Anja Rubik od lat mogła się pochwalić pięknymi, lśniącymi włosami w kolorze jasnego blondu. Modelka nie raz z nimi eksperymentowała. Anja miała już na swojej głowie fryzury różnej długości i o różnych cięciach. Nigdy jednak nie zmieniała drastycznie pięknego koloru swoich włosów. Aż do teraz! Anja Rubik przefarbowała się na rudo! Pozostaje pytanie, czy jest to zmiana na stałe, czy jedynie na chwilę, na potrzeby pokazu marki Saint Laureny, w którym Anja wzięła udział. Pokaz odbył się w centrum Paryża, przy samej Wieży Eiffla, a nowy kolor włosów Rubik był jego sensacją!

Anja Rubik jest ruda

Anji Rubik przebywa obecnie w Paryżu, gdzie bierze udział w paryskim tygodniu mody. W ramach Paris Fashion Week we wtorek wieczorem wzięła udział w pokazie marki Saint Laurent, której dyrektorem kreatywnym jest jej przyjaciel, Anthony Vaccarello. To właśnie podczas tego pokazu modelka po raz pierwszy pokazała się w rudych włosach. W kilka godzin po pokazie na Instagramie Anji pojawiła się seria zdjęć, na których modelka zaprezentowała, jak wyglądał cały proces farbowania jej włosów na rudo. Rubik zdjęcia te podpisała, sugerując, że zrobiła to specjalnie na potrzeby pokazu YSL:

"Niespodzianka :) dla @ysl"

Czy to znaczy, że Anja Rubik już niedługo spłucze rudy kolor i wróci do swojego naturalnego blondu? Wielu fanów modelki już zaczęło jej to sugerować na Instagramie. Nam wydaje się jednak, że taka zmiana na dłużej nie byłaby wcale złym pomysłem! W końcu kobieta zmienną jest, a modelce taka metamorfoza przystoi tym bardziej. No i, jak wiadomo, ładnemu we wszystkim ładnie.

A Wam jak się podoba Anja Rubik w rudych włosach?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anja Rubik (@anja_rubik) Wrz 25, 2018 o 11:31 PDT