Anja Rubik to z pewnością jednak z najpopularniejszych obecnie polskich gwiazd. Supermodelka zachwyca urodą i stylem, będąc inspiracją dla wielu kobiet.

Okazuje się jednak, że sama Rubik nie zawsze jest pewna siebie. Modelka przyznała, że ma sporo kompleksów!

-Jest kilka rzeczy, które chciałabym zmienić. Nie zawsze patrzę do lustra z nastawieniem, że pięknie wyglądam. Ale aby być pięknym, trzeba siebie pokochać – powiedziała gwiazda w rozmowie z "TV Przewodnikiem". – Chciałabym, aby kobiety zapomniały o kompleksach. Kompleksy prowadzą donikąd. Kompleksy wpaja świat konsumpcji, a wszystko po to, abyśmy jak najwięcej kupowali. A tak naprawdę każda z nas jest piękna. Trzeba nad sobą pracować i nie porównywać się do innych. Telewizja i programy kreują dziwną postać kobiety nieosiągalnej. Trzeba na to spojrzeć z przymrużeniem oka. Lepiej skupiać się na sobie i swoich pasjach.

Co ciekawe, Anja Rubik zdaje też sobie sprawę, że obraz kobiet w mediach nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością!

– To, co widzimy w magazynach i w telewizji, jest pracą wielu osób. Przykład? Nie każdy ma idealną skórę, a w telewizji wszystko wygląda pięknie. Ale przecież można to poprawić. Trzeba znaleźć w sobie atuty. Wielu ludzi myśli, że tylko wygląd się liczy. Nieprawda – wyznała modelka.

Myślicie, że Anja ma powody do zmartwień na temat swojego wyglądu?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Anja Rubik - Rzadko widuje się z mężem?