Anja Rubik prosto z Paryża, gdzie gościła na Paris Fashion Week i protestowała w imieniu milionów Polek o prawo do aborcji i badań prenatalnych, poleciała do Włoch. W Weronie supermodelka wzięła udział w wielkim show Intimissimi on Ice. To doroczny pokaz nowej kolekcji bielizny Intimissimi organizowany w formie rewii lodowej. W tym roku do łyżwiarzy dołączył tenor operowy Andrea Bocelli. Tak wyglądały przygotowania do piątkowego show:

Na pokaz Intimissimi on Ice zostały zaproszone gwiazdy, w tym top modelki i blogerki. Oprócz Anji Rubik, która na ten wieczór wybrała prosty seksowny damski garnitur, zjawiły się też zjawiskowa Irina Shayk, piękna Joan Smalls czy urocza Barbara Palvin. Blogosferę reprezentowały natomiast m.in. Chiara Ferragni i Maffashion, które kilka dni temu wróciły z Paryża.

A tak wyglądało wielkie show Intimissimi On Ice 2016:

Wszystkie gwiazdy wystąpiły w dostojnej czerni. Supermodelki były oficjalnymi gośćmi gali Intimissimi On Ice i trzymały się razem. Maffashion udało się zrobić sobie z nimi zdjęcie. Takiej fotografii z najpiękniejszymi kobietami świata można blogerce tylko pozazdrościć!

Instagram @maffashion_official

POLECAMY RÓWNIEŻ: Blogerzy na tygodniach mody w NYC, Londynie, Mediolanie i Paryżu [ZDJĘCIA]