Anja Rubik przyleciała do Polski tuż przed wigilią świąt Bożego Narodzenia. Polska supermodelka na co dzień mieszka w Nowym Jorku. Nazywa to miasto swoim miejscem na ziemi, ale w wywiadach zawsze podkreśla, że tęskni za Rzeszowem (to tam się urodziła). Co roku Rubik robi wszystko, by spędzić święta w rodzinnym gronie. A nie jest to proste, bo w grafiku supermodelki nie ma czegoś takiego, jak urlop. Sesja zdjęciowa może wypaść nawet w okresie świątecznym i być realizowana na przykład w tropikach. Na szczęście koniec grudnia to zwykle raczej spokojny okres w świecie high fashion - nie ma pokazów czy tygodni mody. No ale nigdy nic nie wiadomo... Jednak Anji ostatnio udaje się zawsze spędzać święta z rodziną.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tak Anja Rubik wyglądała w wieku 16 lat, gdy zaczynała karierę. Bardzo się zmieniła?

W tym roku Anja Rubik spędziła święta Bożego Narodzenia w rodzinnym domu. Otaczali ją najbliżsi. Anja podzieliła się opłatkiem z rodzicami, siostrą Joanną i jej synem - Andrzejem. Z siostrą Joanną i mamą Ewą Anja Rubik kilka lat temu pozowała "Gali" do świątecznej sesji zdjęciowej. Tatę i siostrzeńca Rubik pokazuje rzadziej. Za to nastoletni Andrzej czasami chwali się, że jego ciocia jest "tą supermodelką" - na Instagramie zamieścił kilka uroczych selfie z Anją Rubik.

Anja Rubik pochwaliła się swoją rodziną, publikując jedno zdjęcie z wigilii w social mediach. Zaprezentowała też na nim elegancką, stonowaną i modną stylizację - do białej koszuli dobrała jedwabną apaszkę w kolorze kamiennym. Wszyscy członkowie rodziny Rubików - w tym piesek Charlie - zapozowali wspólnie do zdjęcia: