Anja Rubik ma bardzo charakterystyczną urodę. Ogromne oczy, wyraziste kości policzkowe, jasne włosy, pełne usta. Rozpoznawalny jest też styl polskiej modelki - glamrockowy, nawiązujący estetyką do ulic Nowego Jorku czy Londynu. Okazuje się, że Rubik ma w branży swoją naśladowczynię. A chodzi o amerykańską supermodelkę Devon Windsor.

Devon ma dopiero 22 lata, a już od ponad trzech obecna jest na wybiegach u najlepszych projektantów. A wszystko zaczęło się od pokazu Prady. Wtedy przefarbowano naturalne ciemne włosy modelki na platynowy blond. Ta zmiana okazała się przepustką do światowej kariery.

Jak dotąd Devon Windsor brała udział w pokazach Balmain, Versace, Victoria's Secret (występuje na wybiegu bieliźniarskiego giganta nieprzerwanie od 2013 roku), Donny Karan, Diora, Calvina Kleina czy Michaela Korsa. Devon Windsor przyjaźni się z modelkami-celebrytkami - Gigi Hadid i Kylie Jenner. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, m.in. na Instagramie. To właśnie tam dopatrzyliśmy się jej podobieństwa do Anji Rubik. Ale nie tylko my je zauważyliśmy! W niektórych agencjach fotograficznych, również polskich, zdjęcia Devon Windsor podpisane są: Anja Rubik.

Przyznacie, że wyglądają niemal jak bliźniaczki? Więcej zdjęć Devon Windsor obejrzycie w naszej GALERII>>

PRZECZYTAJ TAKŻE:Anja Rubik i Sasha Knezevic. To już koniec! Mąż modelki ogłosił rozwód.

ORAZ: Tak Anja Rubik wyglądała w wieku 16 lat, gdy zaczynała karierę [ZDJĘCIA]

POLECAMY RÓWNIEŻ wywiad z Polską top modelką Zuzanną Bijoch. Czy modelki się głodzą? Ile można zarobić na planie jednej kampanii? Jaka jest naprawdę Victoria Beckham?>>