W poniedziałek wieczorem w Nowym Jorku już po raz trzynasty przyznano nagrody CFDA/Vogue Fashion Fund Awards, które są największym wyróżnieniem dla młodych projektantów mody w Ameryce. Gwiazdą wieczoru była polska modelka - Anja Rubik.

HOT NEWS: POKAZ VICTORIA'S SECRET po raz pierwszy w Paryżu! Kiedy się odbędzie i kto weźmie w nim udział?

Statuetki przyznawane przez redakcję amerykańskiego Vogue oraz Radę Projektantów Amerykańskich trafiają do młodych designerów, którzy dzięki specjalnemu funduszowi i wsparciu mentoringowemu oraz biznesowemu mają szansę rozwinąć swoje marki na większą skalę. Jednym z laureatów tego wyróżnienia jest uwielbiany przez gwiazdy na całym świecie Alexander Wang.

ZOBACZ: ANJA RUBIK protestuje w Paryżu, a wraz z nią tłumy. Mamy zdjęcia! [EXCLUSIVE]

Zwycięzców wyróżniono na eleganckiej gali, na której nie zabrakło modelek, gwiazd i ważnych przedstawicieli amerykańskiego świata mody. Obok Michaela Korsa i Diane von Furstenberg na ściance przed Metropolitan Museum pozowały też Karlie Kloss, Kelly Rowland i siostra Beyonce - Solange Knowles. Na imprezie pojawiła się tym razem także Anja Rubik, co było na tyle dużym zaskoczeniem, że nie od dziś wiadomo o niechęci Anny Wintourdo polskiej gwiazdy wybiegów.

Anja Rubik wybrała dla siebie na tę specjalną okazję czarną aksamitną sukienkę na bardzo cienkich ramiączkach i z odkrytymi plecami, ozdobionymi cienkimi wstążkami. Dopełnieniem jej stylizacji była czarna, materiałowa opaska na szyję oraz płaszcz z podszewką w białe groszki.

CZYTAJ TEŻ: KOBIETY CHANEL Anja Rubik, Małgosia Bela i Magda Frąckowiak w wyjątkowym albumie

Modelka wyglądała tym razem nie tylko stylowo, ale także niezwykle szczupło. Ta kreacja tylko podkreśliła jej kościste kształty. Przyznacie, że co jak co ale Ania chyba jednak przesadza z dietą?! Czy może modelka jednak faktycznie ma problemy z anoreksją, tak jak podejrzewano już kilka lat temu? Zaczynamy się o nią martwić…