Anja Rubik w nagiej sesji zdjęciowej na Instagramie. Fotografie, na których polska top modelka pokazała kompletnie wszystko opublikował w sieci Anthony Vaccarello. Projektant mody obecnie kieruje domem mody Yves Saint Laurent, a prywatnie od wielu lat przyjaźni się z Rubik. Polka co prawda już niejednokrotnie stawała przed obiektywem 35-latka, ale razem nigdy nie stworzyli czegoś tak odważnego. Modelka po raz pierwszy zdecydowała się pójść kompletnie na całość w sesji, którą wykonał japoński fotograf Nobuyoshi Araki. Na klimatycznych, czarno-białych zdjęciach widać bowiem nie tylko gołe piersi, ale także łono Anji Rubik. Internauci są zachwyceni!

- Brak mi słów. Kocham to! - to tylko jeden z wielu podobnych komentarzy pod nagimi zdjęciami Anji Rubik na Instagramie.

ZOBACZ: EDYTA GÓRNIAK z propozycją od milionera! Ile dostanie za występ w Sylwestra 2017/18?

Anja Rubik całkiem nago na Instagramie

Najbardziej kontrowersyjne zdjęcie z nagiej sesji Anji Rubik w obiektywie Nobuyoshi Araki możecie obejrzeć poniżej. Pozostałe fotografie, na których polska top modelka odsłania m.in. piersi możecie sprawdzić już teraz w naszej GALERII.