Anja Rubik, Nicole Kidman, Drew Barrymore, Gigi Hadid i jej siostra, Bella, a także Zendaya, Anna Wintour i Serena Williams gościły na poniedziałkowej gali Glamour Women of The Year w Kings Theatre w Nowym Jorku. Na czerwonym dywanie wprost roiło się od gwiazd kina i supermodelek! Pojawiły się także Iman, Natasha Poly, Ashley Graham, Sara Sampaio i Nina Agdal. Statuetki magazynu Glamour powędrowały m.in. do dyrektor kreatywnej marki Dior - Marii Grazii Chiuri, a także do Solange Knowles - siostry Beyonce, modelki Gigi Hadid oraz do Nicole Kidman. Gwiazdy postawiły na efektowne, ale dość skromne stylizacje. Jedną z najlepiej ubranych gwiazd gali Glamour Women of The Year była z pewnością Anja Rubik. Zobaczcie w naszej GALERII, jak polska top modelka prezentowała się na tle amerykańskich gwiazd.

Anja Rubik zaangażowała się ostatnio w akcję sexed.pl, w której znane postaci polskiej kultury tłumaczą zagadnienia dotyczące naszej seksualności. Modelka promuje kampanię w swoich mediach społecznościowych, a do współpracy zaangażowała m.in. Romę Gąsiorowską, Małgorzatę Szumowską, Mateusza Banasiuka, Magdalenę Cielecką. O sexed.pl pisały chyba wszystkie media w Polsce. trzeba przyznać, że Rubik ma siłę przebicia!

Anja Rubik ostatnio znów jest zakochana!Polska modelka znalazła szczęście u boku Adrian Steirn, fotografa przyrody i reżysera filmów dokumentalnych. Para coraz częściej widywana jest razem i nie szczędzi sobie czułości!

Anja Rubik na gali Glamour Women of The Year - ZDJĘCIA>>

ZOBACZ TEŻ: