Anja Rubik po raz pierwszy otwarcie skomentowała rozstanie z Sashą Knezevicem. Jedna z najsłynniejszych polskich modelek i jej mąż ogłosili swoje rozstanie w 2015 roku, ale dopiero niedawno sąd ogłosił wyrok w ich sprawie rozwodowej. I choć Anja niezwykle rzadko komentuje doniesienia dotyczące swojego życia prywatnego, to jednak teraz w wywiadzie dla magazynu "Viva!" opowiedziała o trudnych chwilach, które przeżywała podczas rozstania i rozwodu z Sashą. A zaczęła od wyjaśnienia, dlaczego do rozstania pary w ogóle doszło:

„To było ogromnie smutne, że jednak nie możemy razem funkcjonować i chcemy zupełnie różnych rzeczy. Poznaliśmy się, kiedy byliśmy bardzo młodzi i w pewnym momencie po prostu zaczęliśmy się rozwijać w innych kierunkach. Sporo czasu minęło, zanim zrozumieliśmy, że chcemy całkowicie inaczej żyć i nie ma sensu torturować się nawzajem…” 

Jak przyznała Anja Rubik, mimo że musiała podjąć z mężem tak trudną decyzję, to jednak cieszy się, że udało jej się rozstać z Sashą w pokojowy sposób:

„Rozwód to był bardzo ciężki moment w moim życiu i tak samo w życiu Saszy. Cieszę się, że udało nam się rozstać w pokojowy, cywilizowany sposób i nadal troszczymy się o siebie, ja wiem dokładnie, co się dzieje u niego, on wie, co dzieje się u mnie.”

Anja Rubik dodała też, że długo walczyła o swoje małżeństwo. Razem ze Sashą Knezevicem kilkakrotnie się schodzili i rozstawali, ale próby bycia nadal razem nie przynosiły oczekiwanych rezultatów...

„Ja go ciągnęłam w moją stronę, a Sasza mnie ciągnął w swoją. Ani ja nie byłam szczęśliwa, ani on. Dla naszego szczęścia trzeba było podjąć tę decyzję. To była trudna decyzja. Chyba najtrudniejsza w moim życiu. Podejmowaliśmy ją długo. Rozstawaliśmy się, potem znowu się spotykaliśmy, rozmawialiśmy, próbowaliśmy coś odbudować, aż ostatecznie stwierdziliśmy, że nie ma wyjścia. Mam wrażenie, że obydwoje w jakiś sposób zaczęliśmy nowe życie.”

Mamy nadzieję, decyzja o rozstaniu Anji Rubik i Sashy Knezevica wyjdzie im na dobre i każde  z nich już wkrótce znajdzie na swojej drodze osobę, która na nowo pozwoli im uwierzyć w siłę miłości.

Myślice, że Anja ma już kogoś na oku?