Anja Rubik już od dawna nie jest tylko modelką. Gwiazda wspiera artystów, realizuje autorskie projekty, prowadzi kwartalnik "25 Magazine", a także tworzy modę. Rubik ma już na koncie kolekcję luksusowego damskiego obuwia dla marki Giuseppe Zanotti, zaprojektowała też ubrania i akcesoria dla polskiej marki Mohito, a ostatnio stworzyła kolekcję dla francuskiej marki IRO. Właśnie w rzeczach z tej ostatniej kolekcji Anja pozowała dla internetowego magazynu modowo-urodowego "The Edit".

"The Edit" to publikacja promująca nowości z najsłynniejszego butiku internetowego na świecie - amerykańskiego Net-a-Porter. Butik sprzedaje ubrania i dodatki najlepszych marek, jak Victoria Beckham, Balmain, Alexander McQueen czy Dolce & Gabbana. Anja Rubik trafiła na okładkę "The Edit", a w środku znalazła się sesja zdjęciowa, a także wywiad z polską modelką, w którym udziela czytelniczkom porad na temat dobrego stylu.

W wywiadzie Anja Rubik wyznaje, że choć uwielbia modę, to nie przepada za strojeniem się. Wybór stylizacji musi odbywać się szybko. Dlatego Anja ma w swojej garderobie rzeczy, które do siebie pasują. Najczęściej modelka zakłada prosty t-shirt z głębokim dekoltem, dopasowane dżinsy i modną długą apaszkę. Jest przywiązana do wielu swoich rzeczy, ale po tym, jak przejrzała masę swoich zdjęć w magazynach z tą samą ukochaną torebką Gucci, postanowiła się z nią rozstać. Rubik dodała też w wywiadzie, że garderobę pomogła jej zorganizować koleżanka z wybiegów - supermodelka Karolina Kurkova.

Zdjęcia Anji Rubik z magazynu "The Edit", na których pozuje w ubraniach ze swojej kolekcji dla marki IRO, obejrzycie w naszej GALERII

POLECAMY RÓWNIEŻ: 5 najpiękniejszych polskich modelek według doktora Gojdzia