Anja Rubik to supermodelka, która w branży osiągnęła właściwie wszystko. Piękna Polka ma na swoim koncie współpracę z najlepszymi fotografami, projektantami mody i markami, sama zaprojektowała kolekcję ubrań i butów, a nawet wypuściła na rynek własne perfumy.

31-letnia Rubik coraz częściej wspomina też o tym, że powoli kończy z pracą na wybiegach i chce skupić się na innych projektach. Niewątpliwym ukoronowaniem jej kariery w modelingu byłaby więc okładka najważniejszego pisma o modzie na świecie - amerykańskiego "Vogue".

Niestety, wszystko wskazuje na to, że fani Anji Rubik nie będą mieli okazji zobaczyć jej na pierwszej stronie "biblii mody". W rozmowie z Magdą Mołek supermodelka przyznała, że... nie podoba się Annie Wintour, wszechwładnej redaktor naczelnej magazynu.

- Po pierwsze nie jestem w typie Anny Wintour. Ona nigdy nie zachwycała się moją urodą. Poza tym bardzo ciężko jest znaleźć się na okładce Vogue, bo modelka zdobi ją tylko raz w roku. Przez pozostałe miesiące gwiazdą wydania jest gwiazda, bądź celebrytka - jak ostatnio Kim Kardashian. Amerykański Vogue promuje amerykańskie modelki, więc raczej nie znajdę się na okładce, bardzo w to wątpię - powiedziała Rubik.

Myślicie, że to marzenie modelki kiedyś się spełni? A może "Vogue" już dawno przestał aż tak liczyć się w branży?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Anja Rubik - "Mam twarz konia? Pierwsze słyszę!"